Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg anyósommal...

Hogyan értessem meg anyósommal, hogy ne vásároljon össze-vissza?

Figyelt kérdés
Meg sem kérdezi, hogy mi az amire szükség van csak úgy megveszi. Így halmozódnak a fölösleges, nem használt dolgok. Persze mikor jön akkor muszáj vagyok elővenni mert ha nem látja akkor megy a hiszti. Meg direkt mondjuk neki hogy milyet vegyen pl pelenkából de persze csak azért se olyat vesz. Pedig nem a legdrágábbat kértük. Lidlös lupilu pelenkát mondtuk neki, erre ő vesz rossmannosat. Nem szeretem. Nem jó a babáknak. Kipirosodik benne a feneke. Értem én meg tudom, hogy jót akar meg legyek hálás, de miért nem lehet megbeszélni, hogy mire van szükség.
2019. okt. 21. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés. Miért nem lehet megbeszélni?
2019. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát mert hiába mondom neki, hogy nem kell ez vagy az, meg hogy mi direkt nem vettünk. Ha ő úgy gondolja, hogy az igenis kell, elengedi a füle mellett és megveszi.
2019. okt. 21. 18:28
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Semmit sem kötelező elfogadni attól még, hogy adja. Ez az érem egyik oldala.

A másik oldala meg az, hogy örülj neki, hogy segíteni szeretne, valaki le se szrja az unokáját.

2019. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Éppen azért fogadom el, mert örülök hogy segíteni akar és nem akarom megbántani. De ez így nem segítség, hogy olyan dolgokat halmoz fel amiket nem is használunk.
2019. okt. 21. 18:35
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves apuka beszélt már az anyukájával erről? Talán ha a saját fia beszélne vele..
2019. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen. Ő is mindig mondja neki. Egyik fülén be a másikon ki. Meg azt mondja hogy ő úgyis megveszi amit akar.
2019. okt. 21. 19:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak vegye, az ő pénze. Majd ha meglátja, hogy nem használjátok, csak leesik neki. Ti meg vegyétek meg, amelyikre szükségetek van.
2019. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el tőle a számlát mindig, így ha olyat vesz ami nem jó vissza tudod vinni kicserélni.

Vagy végső esetben próbáld meg eladni. Ha olyat vesz amire tényleg semmi szükség, azt mindig mondd el neki, nem kell úgy tenni amikor ott van mintha használnád, mert akkor azt fogja hinni h tökjó dolgot vett.

2019. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ő pénze, ha elkölti, így jàrt. Attól még Te ne add a gyerekre. Ha kérdezi, h hol van, mondd neki angyali nYugalommal , h a védőnő nagyon örült neki, mikor leadtad. Màsból nem fog érteni, sajnos vszínű ebből se. De ez az a szint, amikor nem kell figyelembe venni, h megsértődik - e vagy sem.
2019. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Add el fb marketplacen pl. Ha megkerdezi akkor el lehet mondani hogy ti jeleztetek h nincs ilyenre szuksegetek
2019. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!