Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kedves anyosom...

Mit csináljak a kedves anyosommal?

Figyelt kérdés
Én olyan helyzetben vagyok hogy a 19 hos fiam nagymamái ,bölcsödei gondozo és védőnő(anyukám) nagyon idegesitő hogy bár én is gondozonő vagyok mindig kritizál és belle szol mit hogy csináljak.Többször össze vesztem vele de semmi.... mindig csak ir és ir ... mist hogy nyugdijas lett heteket akkar velünk lenni.... egyszerűen nem tudom hogy lehetne lekopptatni ,nagyon erőszakos és hülyének nézz..Azt mondta hogy az anyák csak orobálkoznak de ök a gondozok tudják hogy hogy kell nevelni...

2018. febr. 20. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
mondd meg neki hogy neki már meg volt a lehetősége gyereket nevelni, örüljön hogy láthatja az unokáját, és tartsa meg a tanácsait magának, vagy nem találkozhat a gyerekkel. persze erős, de hátha beválik a fenyegetődzés.
2018. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nm lehet, hogy igazuk van? Ha ráhagysz mindent a gyerekre, nem fegyelmezed, akkor érdemes lenne hallgatni rájuk.
2018. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem hinném, hogy rosszat akar, csak most Te nagyon érzékenyen reagálsz erre. Csak tanácsokkal szeretne ellátni, segíteni, ahol tud.
2018. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy túl reagálom mert a tanácsokat nem ugy addja.Anyukám is add tanácsokat demás stilusban.A gyerek elött ordibál velem hogy ő ezt nem igy csinálná a gyerek meg nem megy oda hozzá mert láttja hallja hogy üvöltözik... Amikor várandos voltam azzal szekált hogy meg fog halni a gyerek mert mi a férjemmel hülyék vagyunk. A saját gyerekei nem bedzélnek vele mert kibirhatatlan és mivel a férjem nem beszél vele engem szorakoztatt.A legszebb hogy megmonddta hogy vele is igy viselkedett az anyosa és most én vagyok soron... A férjemnek mikor mondom hogy beszéljen vele mert ez nem jo igy igazat add nekem és annyit mond anyu ilyen nem lehet vele mit csinálni....A gyereket nagyon is nevelem foglalkozok vele.
2018. febr. 20. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

*bele

*összevesztem

*akar

*lekoptatni

*néz

*túlreagálom

*adja

*ad

*de más

*látja

*szórakoztat

*megmondta



Tudom, hogy a bölcsiseket még nem tanítják írni-olvasni, de egy gondozónőtől akkor is jobb helyesírást várnék el, mert aki így kommunikál írásban, az számomra szülőként nem vehető komolyan.

2018. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Anyám, te biztos elvégezted az általános iskolát???
2018. febr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Elképzelem azt a fejlődési naplót, amit a kérdező ír...
2018. febr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy gondozónő meg védőnő, nem tud többet.Te vagy az anya, te ismered a gyereked.

Állj ki magadért.Ha kiabál mutasd meg neki hol az ajtó.

Ha ír ne válaszolj.Hív, ne vedd fel.Ne legyél bamba.Nem kell tőle félni.

2018. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 babyboom567 ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Azt mondod,hogy a férjed nem beszél az anyjával, akkor te miért?

Meg kell mondani anyósodnak,hogy ez a te gyereked,úgy csinálod a dolgokat ahogy akarod,ha nem tud viselkedni,nem kell beengedni.

Nálunk ilyenről szó sem lehetne,hogy heteket itt lenne bárki.

A férjednek meg kell mondani,hogy ha ő nem bírja az anyját elviselni(pedig ő a gyereke) a viselkedése miatt,akkor neked főleg nem kell, mert te elvileg senkije vagy,és nem akarsz kapcsolatot vele.

2018. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

(Nem magyar az anya nyelvem a férjem magyar ,ausztiában élek és tanultam ezért nem irok jol.)

2018. febr. 21. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!