Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem nem normális?

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés

Tegnap összefutottam egy ismerősömmel, aki eldicsekedett hogy nem rég született meg a húga.

Eléggé elkerekedtek a szemeim a hír hallatán, ugyanis az anyukája már bőven az 50-es éveit tapossa. Megérdeklődtem hogy ők hányan is vannak testvérek és ezen a ponton döbbentem le igazán, 17-en, de csak vallási okokból.

Nem értettem hogy az utóbbi mit takarhat, ígyhát rákérdeztem. Mint kiderült, a vallásuk sok mindent tilt, de a legfőbb tilalom a fogamzásgátlás illetve az abortusz.

Kérlek mondjátok hogy ez nem csak nekem fura.



2019. okt. 22. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Fura vagy sem, az o eletuk, rajuk tartozik, hogy hany kolykot szul.
2019. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Na és mi pontosan a kérdés? Vannak ilyen családok
2019. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem normális, de nekik az és így jó.
2019. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy osztálytarsam középiskolában, megmondom őszintén sosem beszélgettünk a vallásáról. De mind tudtuk, hogy azok. Csak szoknyában járt a lány, és kendővel a fején. Nem tancolhatott a szalagavatón mert a vallása nem engedte. Fogalmam sincs hányan voltak testvérek, sokan az biztos. De soha olyan jó embereket nem ismertem mint az ő családjuk. Elkepesztő összetartás. Nyugodtak, türelmesek, toleránsak. Hihetetlen kiterjedt maga a család mert állandóan a világot járják rokonlátogatás miatt.

Őszintén nagyon tisztelem őket, és nem mellesleg a mély hit mellett szuper jó humoruk is van.

2019. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartozik rád.
2019. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tényleg az ő dolguk. Viszont az már sokkal bámulatra méltóbb, hogy anyuka ennyi gyerek után ennyi evesen meg nem "merült ki" és teherbe is tudott esni és ki is tudta hordani. Le a kalappal.
2019. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!