Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hol vásároltatok normális...

Ti hol vásároltatok normális kismama ruhát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én a H&M-ből rendeltem online. Kabátot is meg felsőket. Nadrágot kaptam, úgyhogy azt nem tudom milyenek. De felsők, pulcsik, kabátok nekem jók voltak.
2019. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Bonprix 😊 A szoptatós melltartóik is isteniek!
2019. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi neked a nem normális?

Pólót hm, aldi, lidl, farmert aliexpress, mert a hm-es nem volt fazon és több tízezret nem szántam rá. Kabát hm. A többi ruhám (pulóver pl) nem terhes fazon volt.

2019. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most kezdek kerekedni. Lidlben láttam inget és nadrágot. A nadrág 2 mosás után tiszta bolyhos. Kis időt hordom ezeket a ruhákat, legalább ezt szeretném ha minőségben kibírnák.
2019. okt. 12. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyannyira bírták, hogy még nem terhesen is hordom a lidl-ös és aldis felsőket (mert egyben szoptatós felsők is), tehát 9+7 hónapja.
2019. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor sikerült belenyúlni 😀, köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 12. 21:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Felsők, farmerok, leggingsek H&M-ből, felső, harisnya Lidl-ből, ill. rendeltem egy ruhát a Coolmom-tól. Júniusi a lányom, kabát nem kellett, mert a téli még összeért rajtam, tavasztól meg csak kardigánokat hordtam, vagy farmer dzseki kigombolva.
2019. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Brendonban vettem egy kismamafarmert 15 ezer volt sajnos viszont minőségileg kifogástalan. De nincs pénzem csak onnan ruházkodni, úgyhogy onnan csak ezt az egyet vettem.

H&m-ből pár kismama pólót, topot rendeltem azok is szuperek. Nadragot, kabátot proba nelkul nem merek rendelni.

Aldiban is vettem most felsőt, legginget, tunikát. Jónak találom eddig.


Meg vastag legging sima nem kismama, tunikák, taccoban vettem topot,gumis derekú farmert... ilyenekbe probalom kihúzni decemberig.ezek nem kismama cuccok de kényelmesek nem szorítanak.

Átmeneti kabátot vettem a kínaiba nagyobb méretben de nem kismamát, téli kabátnál is sztem ez lesz...

2019. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Hm


Kaptam néhány Brendont is kölcsön


Nekem a Lidl sem lett bolyhos, de onnan inkább itthonra vásàroltam.


Első terhességem alatt végig dolgoztam, akkor sok nem klasszik kismamaruhám volt. Orsay átlapolós ruháit hordtam, de ezek szoptatás alatt is szupik, és szülés előtt is szerettem

2019. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Brendonban vásároltam. Kényelmes, csinos és jó minőségű.
2019. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!