Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet kapni Jack Daniels-e...

Hol lehet kapni Jack Daniels-es karamellát a kisebb drága üzleteken kívül, illetve finom-e?

Figyelt kérdés
Bátyámnak szeretném venni ajándékba.

2014. nov. 10. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy hol lehet kapni Anthon Berg dobozos italosüveg formájú híresebb italokkal töltött csokiját? És az finom e ? Illetve találtam egy svájci csokit a neten, ebben biztos vagyok hogy finom lehet, de ezt is lehet kapni valahol? Ahogy látom van Jack Danielses, de más fajtájú is. Goldkenn a márkája.
2014. nov. 10. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Intersparban suokott lenni mindkettő
2014. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tescoban is de annyira nemhiszem hogy olcso. benzinkuton láttam hogy nagyon drága, de a boltokban nincs eltérés a neten rendelhetö között (söt általában neten megrendelve olcsobb szokott lenni de ez változo) tescobol is inkább a nagy tescokban szokott lenni, spárbol is a nagyokban (inter) inkább
2014. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt tudom, hogy nem olcsó, de ahogy láttam vannak bőven eltérések. Plusz neten szállítási költség. Még az ilyen csokiboltok, abból is vannak drágák, de kifejezetten olcsóbbak is, szóba jöhettek volna. Hipermarketben láttam már, ott nem került annyiba, csak nem tudtam már hogy hol illetve lehet e kapni. Pl. Tesco webes oldalán az jött ki hogy jelenleg nem elérhető. Köszönöm még egyszer a válaszokat, bár végül Nándori cukrászdás minitorta lett, ezzel biztosra megyek.:)
2014. nov. 11. 12:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Na végre, láttam Sparban.
2014. dec. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!