Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy van pofájuk embereknek...

Hogy van pofájuk embereknek ennyi pénzt elkérni ezért?

Figyelt kérdés

Nem ez a legmegfelelőbb téma, de jobbat nem találtam.

Szóval hogy mernek ezek ennyi pénzt elkérni egy szál rózsáért és egy 1000 Ft-os bonbonért? -.- [link]


Oké, hogy szállítás, meg minden hülyeség benne van az árban, de a szállítás legdurvább esetben is 2000 Ft. Tegyük fel, hogy van kezelési költség, ami 1000 Ft, és még mindig ott van, hogy 4950 Ft egy olyan, amit boltba megveszek legfeljebb 1500 Ft-ból, de még így is sokat mondtam.



2015. máj. 1. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy mondani szokták, a botnak két vége van. Vagyis ha van fogyasztó aki meg is veszi ennyiért, akkor az eladó nem viszi lejjebb az árát, hanem maximalizálja amennyiért még elviszik. Én temetéssel kapcsolatos költségek esetén szoktam felháborodni a magas árakon, meg privát egészségügyi ellátások esetén. Például egy 1 perces bőrrákkal kapcsolatos konzultáció 10 000 Ft is lehet. És az még nem is volt vizsgálat. Lehet hogy a versenyhelyzet teremtése segítene a magas árakon. Például ha majd jövedelemforrást keresel, akkor akár te magad lehetsz a konkurense, ennél nincs brutálisabb bosszú.
2015. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Annyit kér amennyit akar, ha talál olyan hülyét, aki megrendeli, akkor örülhet. De szerintem is jelentősen túl van árazva.
2015. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
OK, vasárnap délelőttre szeretnék egy bonbont és egy virágot egyik nagymamámnak szentgotthárdra, meg a másiknak is záhonyba. Áfás számlával. Kulturált megjelenésű, egyenruhát viselő futár kézbesítésével. Mennyiért tudnád elintézni?
2015. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3: te nagyon hülye lehetsz...

Leírtam amúgy, hogy 1000 Ft a bonbon, a sarki virágostól tudok venni 500 Ft-ért 1 szál minőségi rózsát szépen csomagolva/díszítve, és feladom neked egy átlagnál drágábban szállító futárral, aki futáros egyenruhában fog kimenni, mert a futároknak az az egyenruhájuk.

Itt szopom le magamat, ha szállítással együtt nem jön ki MAXIMUM 4000 Ft-ból.

2015. máj. 1. 22:19
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted van a piacon egy termék/szolgáltatás, ami jelentősen túl van árazve: ezt azt jelenti hogy találtál egy bomba üzletet!


Valósítsd meg te magad, azon az áron amit elképzeltél és milliomos leszel!

2015. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként #1-#2: tudom én, hogy bármennyit elkérhetnek érte, de a szemem sülne ki, ha ilyen zsidó lennék
2015. máj. 1. 22:20
 7/17 A kérdező kommentje:

#5: nem rossz ötlet, de nem fogom megvalósítani, mert én nem tudok áfás számlát adni, ezért vállalkozást indítani meg felesleges, mert én nem értek a virágkötéshez


jöhet a kifogás, hogy "na igen, ezért adják többért, mert szakértelem is kell" ... kell, de ennyi erővel akkor a virágos boltnak is drágábban kéne adnia

2015. máj. 1. 22:23
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

"#3: te nagyon hülye lehetsz... "

Ez egyértelmű. Én vagyok a hülye, meg aki ebből a vállalkozásból megél, meg az ügyfeleik. Szóval gyakorlatilag mindenki hülye körülötted, ezt tudjuk, igazad van, nyugi!


"Leírtam amúgy, hogy 1000 Ft a bonbon, a sarki virágostól tudok venni 500 Ft-ért 1 szál minőségi rózsát szépen csomagolva/díszítve"

Így van. Leírtad. Olvastam. Nekem mindegy, hogy kitől veszed.


"és feladom neked egy átlagnál drágábban szállító futárral, aki futáros egyenruhában fog kimenni, mert a futároknak az az egyenruhájuk."

Rendben, látod pont erre kértem tőled árajánlatot. Két dolognak nézz utána, kérlek:

1; melyik futárral tudod küldeni, aki holnap felveszi tőled, és vasárnap délelőtt kiviszi. Mutatsz nekem egy linket, vagy csak kibäszott nagy volt a szád a SEMMIre?

2; Melyik futár fogja felvenni a csokrot egyáltalán tőled rendes dobozos csomagolás nélkül? Vagy ha dobozolva küldöd, melyik futár bontja ki a dobozt, és adja át a csokrot úgy, ahogyan illik? Csak mert ha láttál volna már futár szerződéses feltételt, mindegyik kínosan ügyel rá, hogy nehogy sérült/bontott csomagolású terméket kelljen átadniuk.


"Itt szopom le magamat, ha szállítással együtt nem jön ki MAXIMUM 4000 Ft-ból."

Kérlek, ettől eltekintek. Mert egy töketlen impotens mitugrász senki vagy, akinek fogalma sincs a világ dolgairól, csak pufogni tud és zsidózni. Nem tudsz szolgáltatni nem hogy 4000-ért, de 7500-ért sem, amennyiért más igen, de drágábban sem! Hát jó lenne, ha csendben maradnál, kisgyerek, a hülye kérdéseddel együtt!


Azért ennyi az ára, hülyegyerek, mert ennyiért tudják megcsinálni, és nincs más (konkurencia), aki olcsóbb lenne náluk! (De más legalább kussol, és nem pattog, mint te!) Na szép estét!

2015. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Adóznia is kell rezsit fizetni, megélni. Ha neked nem tetszik ne vásárolj tőle, hanem vedd meg külön a kettőt.
2015. máj. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
8-as szépen kiosztott, és igen, erről szól a piacgazdaság. És igen, csodálkoznék, ha tudnád ennél jobb áron, ugyanilyen minőségben szolgáltatni (vagy ha igen, akkor hajrá!)
2015. máj. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!