Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitol vonzodnak hozzam a...

Mitol vonzodnak hozzam a gyerekek?

Figyelt kérdés

Mindig is vonzodtak/szimpatizaltak velem idegen gyerekek-kisbabak ha epp a parom barataimak gyereke akivel akkor talalkoztam elosszor akar a szuleivel, hozzam jott az en kezemben akart lenni az anyjaval ellentetben... akkor mondta is az Edesanyja hogy nem szokott soha ilyen kozvetlen lenni.. es ez tobbszor elofordult gyerekekkel... akar tegnap is egy aruhazban voltunk mikor egy ket gyerekes csalad ket pici gyereke egyikojuk integetett nekem mosolyogva mig a masikuk beszelgetest kezdemenyezett velem “belsobb” temarol... a szulok is meglepodve neztek...


Erre van valami magyarazat? Nekem nincs gyerekem nem vagyok ovono se olyan aki feleslegesen gugyog a gyerekkel foleg ismeretlenul. 23 eves vagyok..

Lehet szellemkent latnak a babak engem?😂


2019. okt. 28. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az arcod karaktere, a félénk viselkedésed amely által úgy érzik veled szemben végre ők iranyithatnak vagy a tiszteletadás is bele szólhat amit ritkán kapnak meg ha gügyögnek nekik rendkívül idétlen módon és azt látják te végre másképp viszonyulás hozzájuk mint az átlag.
2019. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!