Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mágika, Kanga, Rebeka és...

Mágika, Kanga, Rebeka és Angéla névről vélemények?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mágika és Kanga egyrészt mesefigurák, másrészt nem is anyakönyvezhetőek.

A másik kettővel semmi gond, szép, vállalható nevek.

2019. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam, hogy a Mágika nem anyakönyvezhető ezek szerint. Percek óta ezen röhögök, amióta megláttam..

Egyébként a Rebeka és az Angéla nevek rendben vannak. Én nem adnám egyiket sem, de amúgy teljesen vállalható, normális nevek.

2019. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kanga 😆😂 - Ezen felröhögtem. Milne forog a sírjában!

A Rebeka és az Angéla teljesen normális nevek. Ha lenne lányom, akár mindkettőt adnám.

A Mágika névről valami klimaxos boszorkány rajzfilmfigura jut eszembe.

2019. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mágika:

[link]

(Dagobert bácsi Kacsamesék...)


Kanga:

[link]


Rebeka:

[link]


Na jó, ezt poénból tettem be, nekem ez jut eszembe, mivel a lányom állandóan Peppát nézi, ettől eltekintve nem egy kategória a másik kettővel, végülis vállalható.


Az Angéla is teljesen rendben van.

2019. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mágika helyett Mária Márikának becézve; Kanga helyett Kinga, Rebeka nagyon szép név és vállalható is, Angéla nekem csak Angelika alakban tetszik,de úgy nagyon,és az Angéla/Angelika is vállalható nevek. Mágikát és Kangát semmiképpen nem adnék; a Máriát snassznak találom, Mariann(a) és Marina szépek, Kinga is gyönyörű mint Rebeka.

Szal én alapvetően a

Mariann(a), Marina, Kinga, Rebeka, és az Angelika közül választanék. :) De egyébként a Mária név is rendben van.


Mágika és Kanga nevek felejtősek :S

2019. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!