Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nev tetszik jobban?...

Melyik nev tetszik jobban? Nem tudok donteni. Ferjemnek a Rebeka tetszik, nekem annyira nem tetszik ez a nev!

Figyelt kérdés

Leticia,Abigel es Beatrice nevek tetszenek. Mindenkeppen 2 nevet fogunk adni lanyunknak.

Rebeka Leticia

Leticia Abigel

Abigel Beatrice

Melyik 2nevet valasztanatok?


2018. márc. 23. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Abigel tetszik egyedul.
2018. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Mindegyik szep. De a masodik nev annyira foloseleg, hogy arra nincsenek szavak.
2018. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a Rebeka és az Abigél tetszik, a többi nem.
2018. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az Abigél tetszik.
2018. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Beatrice nem adható, csak Beatricse, az Abigel pedig Abigél lesz. Mindegyik név túl hosszú ahhoz, higy kettőt adj belőle
2018. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, gondolom nem Magyarországon élnek a kérdezőék.

Leticia Rebeka

2018. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, hogy hol élnek
2018. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak egyet adnék, a kettő már túl hosszú és valahogy egyik variáció sem hangzik túl jól. Viszont tetszik magában a Letícia és az Abigél is.
2018. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Abigél Rebeka nem jó? Úgyis az elsőt használná, és akkor nyertél, de a férjed véleménye se lesz mellőzve.

(Ezekből csak az Abigélt mondanám. A Leticia szappanoperás, emiatt Mo-n romás, a Beatrice-ről meg így leíra automatikusan Nagy Feró jut eszembe...)

2018. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk. 2nevet fogunk adni,ha hosszú,ha nem. 5ös tudom,h az Abigel-Abigél,csak ékezetek nélkül gyorsabban megy az írás! A Rebeka az szerintem marad és meg 1ami nkm is tetszik.Abigél az nagyon tetszik,csak gond van vele,külföldön nem igy olvassak es nem igy ejtik es a becézése nem olyan jól hangzik. A Beatricenek a becezese tetszik(Trisz), Leticiának is tetszik a Leti. Hasonló neveket tudnatok javasolni,ami más orszagokban is jól olvasható,ejthető? Köszönöm!
2018. márc. 24. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!