Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hetem van (elvileg)...

Egy hetem van (elvileg) szülésig. Léna Bella név vélemények?

Figyelt kérdés
Mindkettőt Szeretném. Nagyon egybefolyósan hangzik tényleg? Egyik rokonom szerint bántás tárgyának tenném ki ezzel a névvel a gyereket ha oviba|suliba megy.
2019. nov. 2. 09:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Túl sok az L betű, és egyik sem erőteljes, hanem lágy név. Nekem igy együtt nem tetszik.
2019. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2019. nov. 2. 09:20
 3/24 qkker1 ***** válasza:
26%
Nekem egyik sem tetszik, de a te dolgod, ha ki akarsz szúrni a gyerekeddel.
2019. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ha lányom lett volna akkor vagy Léna vagy Bella. A kettőt egyszerre nem adnám de külön nagyon jó. Viszont mikor kimondtam akárkinek a Bella nevet mindenki azt mondta biztos Alkonyat film b..i vahyok hogy Bella lenne ... Pedig pont jogy utálom a filmet és nem aszerint döntök.
2019. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Hallottam már cifrábbat is. Majdhogynem átlagos, ha a mostani ovis társak nevét nézem a gyerekeimnél.
2019. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy a Bella név nekem is megfordult a fejemben, de csak azért, hogy lágyítsa az első nevet (Eleonóra). Viszont ha nektek ez tetszik, akkor adjátok ezt. 1-es voltam.
2019. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
A kettő együtt nem passzol jól. Valóban sok az l betű.
2019. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Volt anno a játszótéren egy kislány, akinek Bella volt a neve, de minden gyerek debellanak csúfolta....Csunya is volt szegény, meg kövér is, nagyon nem passzolt rá a Bella név.


A Léna szép.

2019. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Annabella, Mirabella, Izabella, Maribella- a Bella:szép-et jelent, más nevekhez gyakran kapcsolódik (a csúfolódást kinövik a gyerekek) valószínű onnan jött az ötlet,hogy Lénához kapcsoljátok. Nem rossz szerintem - hangosan kiejtve a vezetéknévvel próbáljátok a hangzását. A 2. név általában "lekopik" Mi lenne, ha most 'csak' Léna lenne - és ha majd esetleg még egy kislány születik, ő lenne Bella?
2019. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha cikizni fogják tuti Béna Bella lesz.
2019. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!