Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meghalt egy 6 éves kislány,...

Meghalt egy 6 éves kislány, mosf mondták a hirekbe. Az anyja mosolyogva, nevetve (! ) Nyilatkozott erről. Csak számomra bicskanyitogató?

Figyelt kérdés
Ugy beszelt a sajat lanya halalarol mintha valami vidam dolgorol nyilatkozna.. szamomra ez undorito..
2019. nov. 2. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Sokk hatása alatt az emberek elßeg furcsa reakciókat tudnak mutatni. PL a mosolygás/nevetés sokszor éppen annak a jele, hogy nem tudja felfogni/elfogadni az esetet.

Amíg nem voltál ilyen helyzetben, addig ne ítélkezz!

2019. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%

Én is láttam, és azért is beszélt úgy mert a kislány biztosan ezt akarná, hogy boldog legyen.. Mondta is.

Plusz azt hiszed hogy attól mert ezt mutatja a külvilág felé, (nyilván kulturált ember nem fog egy riporter előtt úgy bőgni hogy taknyanyála egybefolyik..), attól még nem hal bele a fájdalomba a nap minden egyes percében? Hogy nem ébred úgy minden reggel hogy basszus már nincs, de egy pillanatra bevillan neki hogy mi lenne ha lenne? És ez nem szedi szét...? Ne hidd.


Nem az az igazi fájdalom amikor az ember így úgy majomkodik aztán meg pont azáltal fel is dolgozza.. Hanem az ami bent marad, és csendesen cipeli az ember egész a sírig!!!

2019. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Unokaöcsém skizofrén volt, sajnos odáig jutott, hogy felakasztotta magát a kezelések ellenére. A szülők elváltak, apukát nem érdekelte. 1 utcára lakott de évek teltek el, hogy nem találkoztak. A temetésen apuka ordított, mindenki sajnálta támogatta. Anyukának egy könnycsepp nem volt a szemében, csak ott állt. Nagyon sokan megszólták, milyen anya az ilyen. Azóta rá ment az egészsége, meg az élete. De persze ez már senkit nem érdekel. Ebből kiindulva soha nem tudhatjuk ezek az emberek min mennek keresztül. Ne itelkezzünk, legyünk hálásak, hogy ez nem velünk történt meg.
2019. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%
Kettes vagyok, amúgy ezt a hozzállást utálom a legjobban, hogy aki nem mutatja ki az már érzéketlen, stb.. Én is nehezen mutatom ki az érzéseimet mert mentális beteg vagyok (autista), viszont sokkal többet szenvedek mint bárki más, titokban ögyilkossági kíserleteim is voltak, extra érzekeny vagyok, mégis mennyien vágták már ezt a fejemhez.. Csak mert nem igen mutatok semmit..
2019. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Igaz nem ekkora veszteség ért,de pár éve a legjobb barátomat veszítettem el. A temetésen mosolyogtam. 2 hétre rá fogtam fel. Addig nem fájt.

De nem érzéketlen az,aki nem mutatja ki! Mindenki máshogy dolgozza fel! És a legszörnyűbb mikor belülről emészt szép lassan fel

2019. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
1-esnek igaza van. Sajnos a családunkban is meghalt az unokaöcsém aki 8 éves volt. Az anyja annyira belerokkant hogy sokszor mikor találkozunk nevetve mesél róla és jelen időben emlegeti,sokszor azt is mondta hogy milyen jó gyerek,sokat játszik stb. Egyszerűen nem fogta fel hogy már nincs köztünk. A tényekben nem az volt aminek látszott a nő reakciója,az nem "olyan" nevetés
2019. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Akár privátban is le tudnátok írni hogy hol találom ezt a riportot?
2019. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem láttam a riportot, de a szélsőséges helyzetek furcsa reakciókat váltanak ki az emberből.

A mi kislányunknál 2 hetes korában találtak az orvosok egy gyógyíthatatlan betegséget (utólag kiderült tévesen). Amikor közölte a doktornő a diagnózist, vigyorogva ültem és mondogattam mint egy bolond, hogy meg fog halni, meg fog halni. Nem tudtam nem vigyorogni. Néztem a csempéket a falon és dölöngélve kántáltam. Nem lehet leírni az érzést.

A doktornő 10 perc után ott hagyott a nőgyógyászommal, mert nem tudott velem mit kezdeni. Ő rángatott vissza a valóságba. De utólag elmondta, hogy már kereste a pszichiáter barátja telefonszámát, mert erezte, hogy nagy a baj. És valóban végig az járt az eszemben, hogyha magamra hagynak, akkor kiugrok az ablakon Utána jött a sírás. Végnélkül hangosan. Akkor nyugodott meg az orvosom, hogy nem lesz baj.

2019. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
A gyász mindenkiből mást hoz ki. Én sem tudok kiakadni azonnal egy halálesetkor, sok időbe telik mire eljut az agyamig addig pedig teljesen közömbös tudok lenni mintha mi se történt volna. Csak akkor fogom fel, amikor már elkezd hiányozni az illető. Egyik ismerősömnek a felnőtt lánya halt meg. 3 hónapig infúziózták a pszichiátrián, mert a sokk miatt mindent kihányt. 5 év telt el de a mai napig azon kevés ismerőseim egyike aki rengeteget mosolyog, nevet és mindenkihez van egy jó szava. De azt kevesen tudják, hogy otthon úgy takarít, mint a balladai Ágnes asszony. Folyton sikamikál, szöszöket szedeget, mániákus takarító. Ő így próbálja a gyászát feldolgozni.
2019. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Itt egyedül a te kérdésed bicskanyitogató. Hogy mered megkérdőjelezni más gyászát?
2019. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!