Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyat, akinek mástól...

Ismertek olyat, akinek mástól van a gyereke, nem akivel együtt van?

Figyelt kérdés

Olvastam erről egy cikket, hogy kb. 15%-ban fordul elő Magyarországon, más országokban ez a szám még magasabb lehet.

Mi a véleményetek erről?

Szimpla kíváncsiság.


2019. nov. 3. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek, egyik legjobb barátnőm. Próbáltam rábeszelni, hogy vagy vetesse el vagy vallja be a férjének, mert az egyik legaljasabb dolog a világon így átcseszni valakit. Legalábbis szerintem. Megtartotta,de nem vallott. Szegény pasi nagyon boldog volt, hogy nemsokára apa lesz. Nagyot esett a szememben a barátnőm.
2019. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Első, ez durva sztori :(

az enyém azért barátságosabb: szintén barátnő, 2 fia van, az első másik apától. Őszintén szólva tisztelem és becsülöm azt a férfit, aki most a párja és aki sajátjaként neveli a nagyobbat, mivel sajnos valljuk be, egy nő "piaci értéke" messze menően lecsökken, ha van már gyermeke egy előző kapcsolatból. Tudom, ronda megfogalmazás, de sajnos ez az, amit észre lehet venni mindenhol: ha már gyereke van, akkor már nem válogathat annyit.

Egyébként én magam is ilyen családban nőttem fel, a bátyám apukája más, de sosem éreztették ezt velünk, együtt nőttünk fel, mindig olyan volt, mintha édestestvérek lennénk és amúgy csak azok tudják, hogy más az édesapja, akik közeli barátok, rokonok, egyszerűen fel sem merül senkiben sem, hogy erről beszéljen. Nincs miről.

2019. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Munkatársnőm volt régen. Illetve ő maga sem tudja, hogy a vőlegénye volt-e a “tettes” akinek a nyakába varrta végül, vagy az a fiú (közös munkatársnőnk unokatestvére, együtt jártak bulizni hármasban, aztán az unokatesó elkapta ezt a csajt párszor) akinek ő nem kellett, miután kiderült a terhesség. Huszonévesek voltunk mind akkoriban.
2019. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Olyan apát ismerek, akinél váláskor derült ki, hogy a pici csak papíron az övé... Iszonyú fájdalmas dolog volt neki.
2019. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem már teljesen átlagos, hogy az ember nem a gyereke másik szülőjével van együtt
2019. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Pl én. Még pár millió másik nő és férfi, hiszen manapság sajnos a kapcsolatok nem tartanak örökké.


Ha még a kérdésed az lenne, hogy egy nő, aki félrelépésből terhedbe esett és ezt eltitkolta a "valodi" partnere elől, akkor hülyén fogalmaztad e.k.g. a kérdést, de nem, olyat nem ismerek.

2019. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

"Őszintén szólva tisztelem és becsülöm azt a férfit, aki most a párja és aki sajátjaként neveli a nagyobbat, mivel sajnos valljuk be, egy nő "piaci értéke" messze menően lecsökken, ha van már gyermeke egy előző kapcsolatból. Tudom, ronda megfogalmazás, de sajnos ez az, amit észre lehet venni mindenhol: ha már gyereke van, akkor már nem válogathat annyit."


A házasségok több mint fele válással végződik, és ugyanannyi elvált gyerekes férfi van, mint nő. Nálunk a férjemnek és nekem is van gyerekünk az előző házasságunkból, és a 40 körüli ismerőseim körében rengeteg ilyen pár van. A nővéremnek kamasz lánya van, a párjának pedig egy 7 éves lánya. A barátnőmnek 2 nagyobb gyereke, a párjának egy 19 éves fia. Egy szintén gyerekes férfi szemében nem csökkent értékű egy gyerekes nő.

2019. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Olyat ismerek, aki nem tudja, hogy a párja vagy a szeretője az apa.


(Szerintem amúgy a kérdésből egyértelmű, hogy arra céloz a kérdező, amikor az férfi nem tudja, hogy nem ő a gyerek apja. És nem a mozaikcsaládokról van szó, amivel egyrészt semmi gond, másrészt sokkal több van, mint 15%)

2019. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt olyan barátnőm fiatalon, aki konkrétan azért imádkozott a terhessége alatt, nehogy fekete legyen a baba, mert akkor a (természetesen fehér bőrű) pasijának elég nehéz lesz megmagyarázni a helyzetet... Végül szerencséje volt, de ilyen esetben ez tényleg csak szerencse, nem más.
2019. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen . Egyik esetben mosolyszünetben a nő összefeküdt a kollegàjàval, aztàn kibekült a pàrjàval. A fèrfi tudja, hogy biològiailag nem öve a gyerek, de nevère vette. Volt mar egy közös gyerekük addigra , meg a csajnak slőző hàzassàgàbol is egy.

Masik esetben ( ez az ember màr idős), nem az anyja ferje volt a biològiai apja, ezèrt az anyja fèrje -aki hivatalosan az aoja volt- utàlta. Belekènyszerìtette egy olyan szakmàba, amit utàlt, es nem is jòl csinàlta , remèlem mostanra nyugdìjas.

Harmadik. Èdesapam regi ismerőseinek valòszínűleg a közèpső gyerekük apàmtòl van. Kiskoràban nèha küldtek ròla kepet.

2019. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!