Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek egészséges étrend/dié...

Ismertek egészséges étrend/diéta tippeket, esetleg edzéstervvel együtt?

Figyelt kérdés
A népszerű minél kevesebb idő alatt minél többet fogyasztó diéták általában egészségtelenek és nem hosszú távra szólnak. Olyan étrend tippeket keresek esetleg edzéstervvel egybe kötve, ami első sorban az egészséges, rostban gazdag ételeket ajánl, amelyek hosszú távon, rendszeres mozgás mellett biztosítanak bár lassú, de egészséges mértékű fogyást, amely segítségével kialakíthatnék magamnak egy olyan életvitelt, amellyel hosszú távon "karban tarthatnám" magam. Van esetleg valakinek bevált módszere? Olyan könyv a témában, amit ajánlana?

2019. szept. 29. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szénhidràtszegény, fehérjében és zsírban gazdag étrendet tudom ajànlani. Teljesen a magad ízlésére formàlhatod. Élhetőbb, könnyebb ha beiktatsz pl havi 1-2 csalónapot ( ezt neked kell eldönteni) , én havi 1 ilyet tartok. Így nincs az az érzés, hogy mindig mindent megvonsz magadtól. Teljesen jól àt lehet àllni vele egy új életmódra.

Én eddig 25kgt fogytam vele 7 hónap alatt, és imàdom:), folytatom tovàbb. Sokmindent próbàltam màr, de ez jött be egyedül.

Mozgàsnak vàlassz olyasmit amit szeretsz és fokozatosan építsd be, heti 3-4-5 alkalom elég. Nem kell megszakadni:) úgyis nagyobb részt a kajàn múlik a fogyàs.

2019. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Builderen nézz szét.

De biztos nagyon nehéz lesz majd utánaolvasni.

2019. okt. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!