Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki a kisebb gyerekkel megy a...

Aki a kisebb gyerekkel megy a nagyért az oviba, hogy oldja meg a következő dolgokat:?

Figyelt kérdés
A kisfiam nem sokára kezdi az ovit, és fogalmam sincs hogy oldjam meg. Egyrészt lépcső van, tehát babakocsival nem tudok bemenni. Ha ölben viszem fel, akkor nem tudok segíteni a nagynak öltözni. A kendőzést próbáltam, de egyszerűen nem ment (szakértőt is hívtam).
2019. nov. 5. 17:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
A kicsi 6 hónapos
2019. nov. 5. 17:21
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Csatos hordozót próbáltàl már? Hordozóklubban tudsz próbálni és olcsón lehet bérelni is.
2019. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem..de iszonyú macerás lenne eljutnom egy klubba. Nincs olyan amit megrendelek es tuti jó? Amit csak felcsatolok es kész?
2019. nov. 5. 17:26
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Felvittem (babakocsit lent kell hagyni) és addig leültettem vagy ott az öltözőben kapaszkodba sétálgatott.

Mikor kezdi? Ez csak télen macerás, mert akkor nehéz öltözni egyedül, plussz minden rád fog melegedni, szóval vetkőzéssel kezdjétek.

2019. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Decemberben kezdi. Még nem tud ülni sem a babám sajnos, le sem tudom ültetni így.
2019. nov. 5. 17:47
 6/28 qkker1 ***** válasza:
48%

"Felvittem (babakocsit lent kell hagyni) és addig leültettem vagy ott az öltözőben kapaszkodba sétálgatott."


Hat hónaposan szerinted sétál már?

2019. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 qkker1 ***** válasza:
78%
Próbáld meg hordozóban felvinni, abban "elvan", míg a nagyot leadod.
2019. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Egy kis játszóplédet vittem magammal, arra tettem a picit, amíg a nagyobbat összekészítettem.
2019. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igen ez se lenne rossz, de gyalog megyek és nem bírnám odáig hordozóban cipelni. Tudom, sok bajom van.
2019. nov. 5. 18:05
 10/28 anonim ***** válasza:
61%

"Hat hónaposan szerinted sétál már?"


Nem, de goldolom idővel majd fog. Vagy egyszeri alkalomról van most szó?


"addig leültettem vagy ott az öltözőben kapaszkodba sétálgatott."

6 hónaposan odaült vagy mászott, 8 hónaposan már kapaszkodva sétálgatott...

2019. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!