Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha már valaki szült egy...

Ha már valaki szült egy babát, akkor kisebb a vetélés kockázata a következő terhességnél, mint annak aki még nem szült?

Figyelt kérdés
Remélem érthető azért a kérdés...
2012. aug. 27. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
:S Nemigazán. Sajnos a vetélés nem függ az előzetes teherbeeséstől. Számos oka lehet. Beteg az embrió, nem jó helyen tapadt meg, hormongondok stb. DE! Nem szabad erre gondolni, csak hogy oké lesz minden!!!
2012. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajna semmi köze a kettőnek egymáshoz. nekem 1.terhességem ment el 7.héten. anyukám 4x volt terhes,1 elment,2.maradt,3. elment,4.maradt
2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért reménykedtem, hogy ilyenkor má nyugodtabb lehet az ember lánya...
2012. aug. 27. 17:51
 4/8 A kérdező kommentje:
*már
2012. aug. 27. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!!Ilyen összefüggés nincsen szerintem.Nálam a következő volt az arány:első terhességem:missed ab a 9.héten,a másodikból egészséges kislány született,a harmadik spontán vetéléssel végződött a 8.héten,végül idén márciusban a negyedik terhességemből ismét egészséges kislány született.Szeretnénk még egy babát,kicsit félek az újabb vetéléstől....Sajnos soha nem lehet nyugodt az ember....
2012. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Bármikor elmehet a baba! Nekem az első elment,aztán szültem kettőt és utána újra elment egy. Viszont most szültem a harmadikat, de többet már nem merek kockáztatni. szóval bármikor lehet baj.. De ne gondolkozz ilyenen!! Üdv,3fiús anyuka.
2012. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első problémamentes terhesség/szülésem után volt két korai vetélésem (egymás után), majd a 4. terhességemből ismét egészséges gyerkőc született a napokban. Úgyhogy nem, nincs összefüggés, sőt, én már az első vetélés után reménykedtem, hogy kétszer nem történhet meg velünk... hát de megtörtént. De tényleg ne gondolkodj ilyeneken!
2012. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van egy fiam,a szül.napom előtt 1nappal fejezték be a félbemaradt vetélésem 9hetes voltam.szerintem nincs összefüggés
2012. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!