Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nélkülöző, éhező anya...

Egy nélkülöző, éhező anya miért nem fogadja el az élelmiszert, ellenben a pénzt igen?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvastam egy anya hozzászólását, akiknél rendszeresen előfordul, hogy a 3 gyerek 1-2 napig nem eszik és nagy szegénységben élnek. Amikor írta, már szintén másfél napja nem ettek a gyerekek... Írtam neki, hogy bárhova elviszem Budapesten (budapesti), tudok adni x mennyiség húst, zöldséget, tésztát, tojást. Nem írt vissza. Kíváncsiságból másik regisztrációval írtam neki, hogy utalok 4 ezer forintot, etesse meg a gyerekeit. Arra azonnal válaszolt, hogy persze... Miért van ez? Jelzem, a felajánlott élelmiszer magasabb értékű volt, mint a felajánlott összeg. Én már arra is gondoltam, hogy ők nem is anyák, csak az emberek jóindulatára alapoznak...?
2019. nov. 8. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Vagy alapból kamu a történet és se gyerek se éhezés, vagy élesen ferdítenek és másra kell a pénz (lásd sok esetben az utcai kéregetők, a konzerv nem kell mert abból nem lehet koccintóst venni). Akinek valóban segítség kell az elfogadja, esetleg a felajánlotton próbál modosítani. Persze nem azt mondom, hogy minden vackot elkell fogadnia a rászorulónak, de más fekvése lenne a történetnek ha reagál, hogy mittomén' a legkisebb gluténézékeny, csak speciális kaját ehet.
2019. nov. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 grafno ***** válasza:

Amikor suliba mentem sokszor jött a csöves hogy adjak már 100ft kajára mert nagyon ehes. Amikor elovettem a 2zsemlet majdnem kiesett szeme. Az nem kell neki csak a pénz. De többi is inkább a pénzt favorizálta.

Ez olyan mint a telefonos unokazas. Nem kell mindent elhinni amit az emberek írnak.

2019. nov. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Egy nélkülöző anya, ha éhezik a gyereke, akkor biztosan elfogadja az élelmiszert, ha már eljut addig, hogy segítséget kér. Sokan vannak, akik nem kérnek segítséget, mert szégyellik a dolgot. De ha már segítséget kérnek, akkor biztosan el is fogadják azt. Ha valaki csak a pénzre reagál, akkor nagy valószínűséggel kamu az egész történet. Jó eséllyel csak valami csaló az, aki vissza akar élni az emberek jóindulatával.
2019. nov. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!