Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bizonyos anyukak miert orulnek...

Bizonyos anyukak miert orulnek meg szules utan?

Figyelt kérdés

Mar amikor terhesek megzavarodnak, hogy az nem terhesseg hanem aldott allapot.

Aztan amikor megszuletnek akkor nekik van a legszebb gyerekuk, es naponta posztolgatnak facebookra.

Ennek mi ertelme van?

Nem gyozom oket torolni...


2019. nov. 8. 18:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Te miről szoktál posztolni?
2019. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Semmit.
2019. nov. 8. 19:21
 3/33 anonim ***** válasza:
61%

Kérdésedre a választ nem tudom, hogy miért. Vagy inkább panaszkodni akartál egy sort? :)

Igen, bosszantó jelenség, én is nemsokára anyuka leszek, de előre megfogadtam, hogy én nem ilyen leszek.

2019. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Még mindig jobb mint az állandó kesergés és kritizálás. Tiltsd le őket és meg van oldva.
2019. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%
Ez az "áldott állapot" szókapcsolat brutális. Szívem szerint lelőnék mindenkit, aki használja.
2019. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

"Szívem szerint lelőnék mindenkit, aki használja."


CSodás. Ő szép dolgokról beszél. A te frusztrációd meg akkora ettől, hogy emberöléssel viccelődsz. És neki van baja? Tényleg?


Amikor más ilyen mértékben idegesít, kérdezd meg magadtól, hogy mi az, amit magadban nem tudsz elfogadni? Mert megnyomott benned egy gombot 2db szó. ÉS ez nem normális. A problémád odabent van, nem kint.

2019. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Sosem értettem az ilyen embereket,mint amilyen te vagy.Mi a szent sz közöd van hozzá,hogy ő mit posztol?? Ha zavar töröld,tiltsd,kövesd ki és nem fogod többé látni. Ilyen egyszerű
2019. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Tudod mit jelent az a szó,hogy büszkeség? Mert ők azok a gyerekükre.Ha nem tetszik sok megoldás van arra,hogy ne lásd
2019. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
13%
6. Igen, a nyálas ömlengés frusztrál. Emberöléssel mért ne viccelődnék? Benned az milyen gombot myom meg?
2019. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%

Ha te semmit nem posztolsz, akkor minek vagy jelen az ilyen oldalakon egyáltalán?

A képlet tiszta: neked nincs olyan dolog az életedben, amit szívesen megosztanál másokkal, nincs olyan, amire büszke vagy, aminek örülsz. Neki pedig van. Netán vannak olyan távolabbi barátai, ismerősei, rokonai, akikkel nem találkozik rendszeresen, ettől függetlenül szeretné velük tudatni az örömhírt.

Minek gyűjtöttél ennyi ismerőst, ha nem érdekel az életük? Nyilván nem kötelező a kapcsolattartás, de akkor pattogni sem kell miattuk.

Törlöd őket, jól teszed. De egy csomó melót megspórolhatnál magadnak, ha egyből magadat törölnéd. Hidd el, ezzel az életszemlélettel senkinek nem fogsz hiányozni onnan.

2019. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!