Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy bizonyos Boeing 744 Jet...

Egy bizonyos Boeing 744 Jet geppen fogok repulni Canadaba. Az erdekelne, hogy milyen tapasztalataitok vannak errol a geprol? Mi talalhato rajta, pl telefon toltesi lehetoseg, monitor, minden informacionak orulnek. Koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj, tudod, hogy nem csak Canada van hibásan írva, hanem a géptípus is. 744-est a gyársem sem ismer.
2017. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ha 744-es gépre kaptál jegyet, akkor eléggé átvertek :D

Milyen géppel fogsz menni?

2017. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább a járatszámot írd le.
2017. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

No és melyik az a bizonyos 747-es? Kb. 1200 repül belőle. Gyártási szám? :)


De most őszintén: szerintem kevesen vannak itt akik már repültek 747-essel.


A finomra hangolt kérdésedből kiindulva én inkább azt tanácsolom, a Canadaba tartó hosszú út alatt művelődj egy kicsit. Javaslom az avionika alapjainak tanulmányozását, esetleg a korszerű sugárhajtóművek működési elvének elsajátítását. Vagy Boeing-típusismeret pl.

2017. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
4-es válaszhoz kiegészítést: És esetleg Kanada nevének helyes írásmódját is.
2017. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De kemény, beletudtatok kötni abba, hogy rosszul írtam le egy nevet, nem csoda, hogy nem gyakran írok ki ide kérdést, névtelenül mindenkinek nagy az arc.

Köszönöm annak aki megpróbált értelmes választ adni, mivel nem értek a gépekhez és a jegyemre az van írva, hogy Boeing 744 Jet, ezért tettem fel így a kérdést. Jah és igen, Canada. Nem feltétlen Kanada, ti lexikonok, kinek mi.:)

2017. okt. 27. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötöttünk bele semmibe.

Csak irritáló, hogy nem használsz ékezeteket, most mondhatod nekem, hogy "angol billentyűzetről írsz", de azon is vannak karakterkódok, ne haragudj. Attól, hogy Canada, még nem leszel Canadai.

Itt Hungaryban a 10 éves gyerekek is tudják, hogy a Boeing gyár nonpluszultrája, a JumboJet a 747-s típusszámot kapta a keresztségben, illetve, hogy a Boeing az utasszállító gépeinek típusát három számjeggyel kódolja, melyek közül az első és az utolsó 7-es. A főtípust a középső szám adja meg, illetve a kötőjel utáni számhármas, mely általában minél nagyobb számmal kezdődik, annál újabb a repülőgép.

"Egy bizonyos" géppel, ez itt Hungaryban azt jelenti, hogy egy konkrét repülőgéppel, azért mondom, írd le a gyártási számát, vagy inkább a lajtromjelét, az még le is olvasható róla.

Feleslegesen vagy modoros, miközben a gép típusát se tudod rendesen leírni. Persze hogy Jet, majd talán légcsavarossal visznek át az Atlantin 2017-ben, mi?

Szerintem maradj kint nyugodtan Canadaban.

Jó utat.

2017. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mégis csak látod, nem mindenki tudja, nincs mindenki otthon ebben, éppen ezért kérdeztem. Szerintem a Magyar ember ugyanúgy megérti a Canadát, mint a Kanadát, úgy, ahogyan én is megértettem a Hungaryt. Azért a Magyar mégis csak legyen magyar, nagy szeretettel szeretnek belekötni a másikba, mikor egy egyszerű kérdést tettem fel, az igaz, hogy hibásan, ezt teljesen belátom, de idegesítő az okoskodás. Elméletileg a focihoz is mindenki ért itt, de mégsem tudod a szabályokat 1-től 1-ig. Igen és képzeld, az ilyenek miatt maradnék is szívesen Kanadában.. Ha így jobban tetszik.:) mégegyszer köszönöm annak aki kijavitott és segíteni akart és nem a helyesírásom nézte! Szép napot!:)
2017. okt. 27. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, s nem a Canada/Kanada volt az elsődleges gondom, hanem a nemlétező típus.

Azt írtad, minden információnak örülnél. Akkor miért nem vagy boldog attól, hogy szóltam: ilyen nem létezik.

És egy jármű felszereltségéről talán nem a tapasztalat a mérvadó, hanem a műszaki leírás. Ahhoz pedig kell a pontos típus megnevezése.

Ha esetleg légitársaságot, kiindulási repteret, célrepteret is megneveznél, akkor némi keresgéléssel meg tudnánk határozni a valódi típust. Onnan már csak egy újabb Google-használat, s már jöhet is neked a válasz.

Ezeket te magad is meg tudod tenni, s akkor nem kellene kötekedőkkel bajlódnod.

2017. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

"Nincs ilyen típus" okoskodóknak üzenném, hogy a 747-400 típus IATA* kódja "744", ICAO** kódja pedig "B744".


*IATA: Nemzetközi Légi Szállítási Szövetség

**ICAO: Nemzetközi Polgári Repülési Szervezet

2017. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!