Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti cigiztek/ ismertek olyat...

Ti cigiztek/ ismertek olyat aki cigizik baba/kisgyerek mellett a lakásban?

Figyelt kérdés
Ha ti vagytok azok, miért döntöttetek így? Ha nem ti, akkor mi a véleményetek azokról a szülőkről akik a gyerek mellett cigarettáznak benn?

2019. nov. 13. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden valamire való normális ember ellenzi. Ennek ellenére vannak sajnos akik így élnek.
2019. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Anyám. Tiniként kezdte, nagymamaként még mindig nem tud nélküle éli. Én gyűlölöm az egészet ahogy van, kiskoronban is amíg fürdött pl eldugdostam a cigiket hogy ha nincs meg akkor majd leszokik - hát nem
2019. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Fel is rúgnám, ha meglátnám. Nem a cigivel van a bajom, sokáig cigiztem én is. Viszont nem tudtam elviselni, ha vki kocsiban vagy lakásban cigizett , engem is baromira zavart , mint dohányost. Ha ezt mind kisgyerek mellett teszi, tuti nem tundám magam visszafogni. Nem, egyébként nem ismerek olyat. Én 20 évig cigiztem, egyszer sem lakásban!
2019. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Anyósom.. 9 napos volt a lányom mikor az arcába fújta. Azóta se voltunk ott és nem engedjük ide!
2019. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez még a 90-es években volt, apukám anyukám, később bátyám is a konyhában.


Anya leszokott de apukám bátyám végig cigizte a gyerek/tinikorom.

Nálam nem lett baj. Nővérem viszont asztmás.

2019. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Én egy ismerősömről tudok. Ha egyedül sétált a gyerekkel, akkor cigizett a babakocsit tolva. Ha otthon volt, akkor szívta ha aludt, vagy betette a pihenőszékbe a tv elé és kiment a ház elé, figyelve az ablakból. Nekem még ez utóbbi elmegy, amennyiben alszik és nem én teszrm a tv elé, mert nekem épp pöfékelni kellene
2019. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom szülei. Az volt a szabály, hogy "parkettás szobában nem gyújtunk rá", mindenhol máshol igen, pl fürdőszoba, wc - mindkettő ablaktalan - plusz konyha. Nyilván így nem óvták meg a gyerekeiket semmitől, mindketten asztmásak is lettek. Még mindig dohányoznak mindketten, öregen, betegen is.

Apám is volt, hogy cigizett a lakásban egy pár évig még, miután megszülettem, bár anyámmal nagyon sokat veszekedtek emiatt. Aztán először csak odabent nem cigizett, aztán le is tette, mert belátta, hogy az egészség fontosabb, Azóta sem gyújtott rá.

2019. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nap mint nap látok ilyet.Kicsi babàsok tolják a kocsit össze vissza megy a cigi füst,vagy kis karon ülők,egyik kezébe a baba másikban meg a cigi,száll a gyerekre a füst...őszintén megmondva,az összes ilyet felrugnàm szívem szerint!!
2019. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek, anyám egyik barátnője cigizik a gyerekek mellett, egyszerűen nem bírta letenni. Állítása szerint "idegbetegek" a gyerekei.
2019. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!