Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy kapcsolódtok ki...

Ti hogy kapcsolódtok ki kisgyerek, baba mellett?

Figyelt kérdés

Érdekelne mások mitől tudnak kicsit kikapcsolódni, ilyenkor ki vigyáz a gyermekre, stb. Úgy érzem rámférne kis kizökkenés a hétköznapokból, valamit ki kell találjak, ami kikapcsol.

Én lassan már annak is örülök, ha egyedül takaríthatok, kertészkedhetek és nem "lóg" rajtam a fiam, hanem addig a férjemmel van. Arra gondoltam, hogy a hajnali szoptatás után fent maradok és tornázni fogok.


2019. júl. 5. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Olvasok. Nem kell másra bíznom hozzá
2019. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Refluxos, tejfeherjeallergias, hasfajos baba, rajtam tudott fuggoleges pozicioban aludni hordozoeszkozben, beultem vele a szoptatosfotelbe, es olvastam, filmet neztem, az volt az en idom.
2019. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Már 2 éves nagyfiú.

Egymásra írunk a szomszéd csajjal, hasonló korú az ő fia is. Együtt kimegyünk a játszóra, van körben zárt kerítés.

Amíg a fiúk homokoznak vagy lökjük a hintát, addig tudunk jókat beszélgetni.

Régebben együtt vittük őket sétálni. Amíg ők a babakocsiban aludtak, addig ettünk egy fagyit.

2019. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem két kisfiam is van. Vannnak rokonok, akik pár órára vigyáznak rájuk, míg én elmegyek anyummal vásárolgatni. Nagyon jót tesz.
2019. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló anya voltam. Bébiszitter jött hetente pár órára. Volt amikor csak sétálni mentem, volt amikor vásárolgatni, sportolni, mikor hogy.
2019. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg alszik - olvasok, filmezek, körmöt lakkozok, stb.

Amíg férj vigyáz rá - kb. 3 hetente, barátnőkkel kávézás, vacsi, kb. 6-kor találkozunk és altatásra (f9) otthon vagyok.

Amíg anyumékkal van - férjemmel mozizunk, vagy nagyobbik fiunkkal programozunk

2019. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
95%

Két lányom van, a kisebb 4 hónapos, a nagy most lett 2 éves májusban. Hogy ne őrüljek meg itthon, fontos az, hogy jusson időm magamra is, legyen felnőtt társaságom, vagy akár tudjunk a férjemmel programot szervezni kettesben. Amik segítenek kikapcsolni, feltöltődni:

-brunch/ebéd/sütizés, kávézás a barátnőkkel

-sport

-olvasás

-nyelvtanulás

-most hogy itt a nyár, a fesztiválok, koncertek is. Pl most is a Balatonnál vagyunk, jöttek a szüleim is. Este altatás után mi elmegyünk pár koncertre a férjemmel, napközben pedig együtt vagyunk, programozunk, pancsolunk.

-szépítkezés, masszíroztatás


Ezek alatt vagy a férjemmel vannak a lányok, vagy a nagyszülőkkel, dédszülőkkel, esetleg a barátnőim viszik el őket sétálni, fagyizni, stb.

2019. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha alszik pihenek, filmet nézek. Ha az apja itthon van délutáni szundit tartok, vagy varrok valamit.

Ha fenn van vagy megyünk valahova, táncolni, babás programokra (ott ki tudok kapcsolódni, mert jól esik más anyukákkal beszélgetni, tanácsot kérni). Vagy együtt megyünk csaladostul valahova.

2019. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
5 és 19 hónapos lányok. Alvásidőben sorozatozok, írom a könyvemet, esténként egyedül főzök, addig a férjem van velük. Ennél több nekem nem kell. 😊
2019. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!