Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó a szundikendő? Van...

Mire jó a szundikendő? Van akinek a babáját érdekli?

Figyelt kérdés
Van több is, mert kaptuk. 4 hónapos a kislányom, sose érdekelte egyik se. Mire jók egyáltalán?
2019. nov. 19. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Enyémet se izgatta sosem. 1 éves. Szerintem semmire nem jók, pénzkidobás.
2019. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagy nekem sem játszott vele, a kicsi imádja mind a kettőt.
2019. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Az enyémet 2 évesen kezdte el érdekelni, mint ahogy a többi plüsse is. Egy pár hónapos baba semmivel se foglalkozik.
2019. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a tárgyak arra jók, hogy megnyugvást adnak a gyereknek ismerősségükkel. Nyilván ugyanezt a célt szolgálja az ujjszopás/cumizás is.
2019. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Megnyugvást adnak a babának/kisgyereknek, a "kis barátjuk" lesz, otthon illata van. Idegen helyen is könnyebben alszik velük. Az én kislányom 5 hónaposan nagyon ragaszkodik a kendőjéhez (nyuszika van a végén), a fiam viszont sosem foglalkozott vele, szóval ahány gyerek, annyi szokás. De sokaknak bejön, már szundikendő mentőcsoport is van, ahol az eltűnt kendőket keresik. De nem új dolog ez, huszonéves ovis elmékeim vannak, hogy mennyira ragaszkodott pár ovis társam a textilpelusához (ami végülis ugyanaz, csak a szundikendőbb cukibb, kidolgozottabb erre a célra), sőt az is tisztán a fejemben van, micsoda oltári balhét csapott Anita barátnőm 4 évesen, mikor az anyukája egyszer kimosta.
2019. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
A fiam születése előtt vettem. 4 hónapos korától vele alszik. Most 2,5 éves és még mindig ezzel alszik éjszaka és délben is. Imádja, ő kéri alváshoz.
2019. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
van akit érdekel van akit nem. Az en lanyom sajat maga dontotte el h ujjszopis lesz plusz egy ido utan kozben ruhadarabokat is fogdos. Magamtol sosem adtam ilyet a kezebe. De neki mindegy milyen textil
2019. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Kislányomat csak kb 3 hónapos korától érdekelte. Azóta imádja és avval alszik el. Benne van a nevében, avval szundiznak. :) Amúgy nem minden babát érdekel, s vmelyiknek egy rongy is jó vagy ruhadarab, textil pelenka.
2019. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kislányom imádja. Kb 2,5 hónapos korától azzal alszik,jön velünk a kendő mindenhova. Nappal is úgy alszik,hogy ölelgeti. Kettő ugyanolyan van,felváltva adom neki
2019. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én cicin szoktam altatni a kezdetektől, és úgy teszem az ágyába, hogy már alszik. Lehet, hogy ezért nem izgatja?
2019. nov. 19. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!