Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 éves fiú milyen ajándéknak...

9 éves fiú milyen ajándéknak örül manapság?

Figyelt kérdés

Az anyukája azt mondta, mindegy.

Kb. 4000-5000 ft-ot szánnék rá.


2019. nov. 19. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Xbox vagy ps játék.
2019. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Ennyiből már egy olcsóbb kezdő dront lehet venni
2019. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Lego. Örök klasszikus. Vagy egy távírányítós autó. Illetve vannak az a fém összeszerelős játékok, aminek a dobozában van csavar, csavarhúzó és a többi kis fém elem. A pepcoban láttam egy nagyon jó összerakós /legóhoz hasonló/ játékot. Nem kockák voltak, mint a legó, hanem érdekes elemek. Az én 10 évesem oda meg vissza lenne érte. A legnagyobb doboz ötezer valamennyi volt, de volt közepes és kisebb kiszerelés is.
2019. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Fortnite figura

Ps xbox jatek

2019. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pont 9 éves a kisfiam. Őszinte leszek, aminek örül és amivel ő tud ennyi idősen játszani, az nem 5.000 Ft érték. Ettől jóval több. (telefon, tablet, PS, stb., ettől függetlenül nem ilyen ajándékban gondolkozom neki) Viszont én tudom a saját gyerekemről, hogy simán tudok ilyen értékben is akár neki ajándékot venni, mivel van egy foglalkozás, ami iránt nagyon érdeklődik és sok fajta ajándéktípus van ilyen árkategóriában, amit meg tudok venni neki és tudom, hogy díjazni fogja és örömmel veszi. Szóval anyukát kell konkrétan megkérdezni, hogy ne azt mondja, hogy mindegy, mert tuti nem mindegy. Az én fiam gyakorlatilag már nem játszik játékkal egyáltalán. Többre becsüli a játszópajtásokkal való bicajozást, társaságot, saját kis szereléseket csinál itthon. Neki az a játék. Szóval ha örök klasszikus a legó, ha nem, az én fiamat tuti nem érdekli és nem játszana vele, mint ahogy valaki írta. Mellesleg legót sem kapsz ennyiért. Tudni kell, hogy mi az, ami konkrétan érdekli a fiút. Mert ha van neki kedvenc mesehőse, filmhőse pl, akkor azzal összefüggésben sok mindent lehet, kispárna, bögre, tolltartó, írószercsomag, toll, ágynemű, ruha is akár. Ez belefér ilyen árkategóriába. Vagy simán odaadod neki a pénzt, ha olyan viszonyban vagytok, családtagok vagytok és hozzáteszi a zsebpénzéhez és vesz rajta, vagy gyűjt arra, amit szeretne. Manapság ez sem ritka dolog.
2019. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Lego
2019. nov. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, nem mond konkrétumot többszöri kérésre sem anyuka.

Ráadásul az én 9 éves fiam sem szereti a kacatokat, többre értékelne egy mozijegyet, vagy könyvet melyek ebben az esetben nem opciók.

Ezért vagyok bajban.

2019. nov. 20. 05:52
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

2 hét múlva lesz 9 éves a fiam.

Igazából semmi nem köti le, csak a kütyük (tabot vagy telefont kap, de ugye ez nem az a kategória, meg amúgy is szülők dolga).

Amiről tudom, hogy örülni fog neki, azt a családdal rendezem születésnapra és karácsonyra is. Van néhány nagyon várt könyv (Hajdan varázslói, Így neveld a sárkányodat, Hol van a Vuki?), illetve kerül még majd társasjáték is az ajándékok közé (kingdomino, hive)


Amúgy persze, vannak kedvencek, pl Browl stars nagyon menő (minecraft nekünk kimaradt), illetve minden, amivel ölni lehet, pl tankok, nerf cuccok... de szerintem ez mindig adott gyerektől függ.

Van, aki ezerszer jobban örülne mondjuk ennyi pénzből egy rajztömbnek vmi minőséi akvarell készlettel... vagy esetleg egy horgászbotnak, legónak, gördeszkának...

2019. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!