Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándéknak örülne...

Milyen ajándéknak örülne manapság egy 14 éves lány, ami nem a telefonhoz és a számítógéphez kapcsolódik, és nem haladja meg a kb.5000 F-ot?

Figyelt kérdés

Nem ismerem a lányt, viszont érdekel, hogy a mai tizenéves lányokat mi köti le igazán, mit tartanak érdekesnek, fontosnak és hasznosnak.


Tizenéves lányok, ti minek örülnétek?



2015. okt. 25. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Könyv, sál, smink, kézkrém, tusfürdő, stb...
2015. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha könyv, akkor milyen témában?
2015. okt. 25. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj könyvet venni, ha nem ismered. Bármilyen hihetetlen, de hogy valaki 14 éves és lány, nem sokat mond a személyiségéről. Ha jó ajándékot szeretnél venni, ennél több kell.
2015. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ettől többre van szükség, csak érdekel, hogy a mai fiatal lányokat mi köti le igazán. Mivel töltik a szabadidejüket, mit szeretnének kapni ajándékként, mivel én már nem ehhez a generációhoz tartozom.


A lánnyal még soha nem találkoztam, párom tud majd a nagymamájával beszélni, mert egy közös ajándékot szeretnénk a lánynak venni.

2015. okt. 25. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Az tág fogalom, hogy tizenéves lányok!

Vannak a visszafogott, normálisak, akiknek mondjuk a könyv jó választás (sokan szeretik mostanában a vörös pöttyös könyveket, DE engem pl. a hideg kiráz tőlük; és ha vennél is honnan tudod hogy épp nincs meg neki) és vannak a plázacicák akik mondjuk sminknek örülnének (de egy idegen látatlanban hogy tudna neki passzolót adni) vagy valami ruhadarabnak (méret, ízléshiba!)

És a kettő közötti átmenetről még nem is írtam.


Talán egy szép, esztétikus ékszer jó választás lenne. Ha nem allergiás és képes gondozni: virág; ha szereti a csokit (milyen csokit?) azt is lehet mellé adni. Én törekednék olyat adni ami hasznos, illetve valami érdeklődést megtudni róla.

2015. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Amivel nem nagyon tudsz mellélőni azok az ajándékutalványok. Pl. Claire's, Alexandra

2015. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem is jo lehet egy ékszer, annál kb csak rá kell nézni a lányra, h milyen a stilusa és onnan lehet tudni nagyjábol, de szerintem egy jolkiválasztott parfüm is jo ajándék lehet
2015. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó minőségű szempillaspirál, körömlakk jó ajándék lehet. Vagy valami szép ékszer, ami jól kihasználható, esetleg testápoló, tusfürdő. Ha édesszájú akkor valami különleges édesség. Hajpánt, csatok, sál:) Vagy napló, hogy bele tudja írni a gondolatait, valami szép tollal. Parfümöt nem ajánlom, mert mindenkinek más illatok tetszenek, meg lehet, hogy nem is illik hozzá az az adott parfüm, viszont vannak az ilyen gyümölcsös testpermetek, és szerintem azoknak örülne:)

Én még örülnék kottának, pengetőnek, gitárhangolónak (egészen olcsón is lehet már kapni, jó minőségűt), illatgyertyának, füstölőnek, párnának, takarónak, vagy bármilyen szobadekorációs dolognak, vagy vannak az ilyen egyszerű fadobozkák, amiket ki lehet festeni és mondjuk a mellé valami festéket stb. Igazából én mindennek örülök, úgyhogy napokig tudnám még sorolni. Remélem azért valamit segítettem. 14L

2015. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!