Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok nő miért igénytelenedik...

Sok nő miért igénytelenedik el szülés után?

Figyelt kérdés
Pár volt osztály és évfolyamtársam mostanában szült. Olyan nőkről beszélek, akik előtte csinosak és igényesek voltak. Ez megmutatkozott pl. a közösségi oldalra feltöltött fotóikban is. Azóta ha töltenek fel fotót, akár a gyerekről, akár önmagukról és a gyerekről, össze-vissza van minden a háttérben, ronda a ruhájuk, kócos a hajuk. Hónapok alatt öregedtek éveket. Szóval még nem is olyanról beszélek, hogy híztak, hanem az ilyen igényességi dolgok. Én nem hiszem, hogy egy kisbaba mellett ilyen nehéz az élet. Szomszédomban lakik pl. egy ügyvédnő, ő nem adta le a szintet, ugyanolyan csini, mint régen, de sokan meg...
2019. nov. 21. 13:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%
Már sok ilyen kérdés volt. Lehet, hogy nincs rá idejük, mert egy rosszul alvó, hasfájós gyereket fogtak ki, épp depressziósok, romokban a házasságuk és letojják a külcsínt. Kérdezd meg tőlük :)
2019. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
72%
Majd megtudod.
2019. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert rohadt nehéz hidd el. Ha nincs aki vigyázzon a gyerekre egy fodrászhoz se jutsz el. A lábamat nem tudom leepilálni, mert hangos és felébred tőle, ha meg fent van, akkor úgysem hagy békén 20 percre.
2019. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
26%

Szia!

Ugyan ez van az én környezetemben is!

Ugyan ezt látom, de itt még el is vannak hizva ráadásul,mellesleg némelyiket el nézem, a nőhöz képest 9-10es pasi van mellettük, amit szintén nem értek. El vannak hizva, igénytelenenek, és nem értem az a pasi aki igényes jól szitualt, hogy van guaztusa hozzá nyúlni egy olyan nőhöz!? Cicanaci, dudorodik a haja, haspolo... Nem térek napi rendre, aki csini, ápolt azt meg le sem sz.. ak.

2019. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
73%

Szegény 4-es nagyon frusztrált lehet...



Kérdező, az hogy te gyerek nélkül mit gondolsz az egy dolog. Majd ha úgy alakul hogy szeretnél és lesz is gyereked akkor majd rájössz, hogy nem olyan könnyű ám ez

2019. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
De a gyerek sokat alszik, nem?
2019. nov. 21. 13:48
 7/49 anonim ***** válasza:
71%
Előbb szülj aztán meglátod.
2019. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
71%

Talán úgy kedves utolsó, hogy valószínűleg nem voltak mindig olyanok, de egy gyerek sokat kivesz az emberből, és átmenetileg lehetnek rossz passzban, ami a külsejükön is meglàtszik, de egy normális férfi ilyenkor a párja mellé áll, és átsegítik egymást a nehezebb időszakon.

Amúgy meg lehety hogy a férfi nem olyan felszínes, és nem egy agyatlan pláza cica kell neki,aki csak a műkarmaival van elfoglalva, hanem egy igazi nő, aki törődik vele és a közös gyermekükkel.

2019. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező vállalj be egyet, és meg tudod.
2019. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
62%

Még szerencse, hogy az ő dolgok!

Vagyis nekem nem sok közöd van hozzá, tehát magasról tehetsz rá, ha szeretnél. De nem te kérdést írsz ki róla.

Majd mikor neked lesz gyereked, jöhetsz ide verni magad, hogy lám-lám te még most is csini vagy, nem kócos a hajad, és még a ruhád se ronda!

2019. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!