Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok nő miért igénytelenedik...

Sok nő miért igénytelenedik el szülés után?

Figyelt kérdés
Pár volt osztály és évfolyamtársam mostanában szült. Olyan nőkről beszélek, akik előtte csinosak és igényesek voltak. Ez megmutatkozott pl. a közösségi oldalra feltöltött fotóikban is. Azóta ha töltenek fel fotót, akár a gyerekről, akár önmagukról és a gyerekről, össze-vissza van minden a háttérben, ronda a ruhájuk, kócos a hajuk. Hónapok alatt öregedtek éveket. Szóval még nem is olyanról beszélek, hogy híztak, hanem az ilyen igényességi dolgok. Én nem hiszem, hogy egy kisbaba mellett ilyen nehéz az élet. Szomszédomban lakik pl. egy ügyvédnő, ő nem adta le a szintet, ugyanolyan csini, mint régen, de sokan meg...
2019. nov. 21. 13:34
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
17%

5# nem vagyok, de tündér vagy!

Nem tetszik az igazság látom, de tényleg ez van,es ezt nem én egyedül látom így ahogy, akinek meg nem inge nem kell fel venni és bele alni a másikba ha nem tetszik valami!

Szerintem mindenkinek arra van idelye amire akarja, hogy legyen. Mindent meg lehet valahogy oldani! Sorry de ez tényleg így van és nem sajnaltatni kéne magukat, hanem tenni érte de ezt sem jól gondolom?!

2019. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
94%
Neked például a magyar nyelvtan elsajátítására nem volt időd.
2019. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
83%

"A kérdező kommentje:


De a gyerek sokat alszik, nem?"


Hát, persze... Megszületnek és 18éves korukig alszanak,se egy hasfájás, se fogzás, se éjszakai ébredések, se bepisilés, se óvodai beszoktatós stressz. Minden rózsaszín!

Jah, nem!

2019. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
75%
#12. A legostobább érveket, közhelyeket írod le. Hány gyereked is van, akik mellett arra van időd amire akarod?
2019. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
90%

12eske

Idelye???IDELYE??? Komolyan?

Ne ezért nincs még egy 4es pasid sem, mert nem jártad ki az általános iskolát!!

2019. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
83%

Bírom ezt a közhelyet, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

Nem, ez nagyon nincs így. Nincs két egyforma baba, nincs mindenkinek segítségek garmadája. Szóval sokan csak akkor tudják ezt megvalósítani, ha saját magukat sorolják az első helyre. De az anyák jó része nem ilyen.

2019. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

"Nagyon szeretem az ilyen gyerektelen senkiket, akik nem tudják elképzelni milyen egy non stop síró baba mellett bármit is csinálni"

Azért még ne harapd le a fejemet, mert megkérdezem valószínűleg (témakör okán) gyerekes senkiktől, hogy mégis miért. Csak hogy az ócska stílusodban válaszoljak.

2019. nov. 21. 13:57
 18/49 anonim ***** válasza:
49%

"gyerektelen senkik" :D Miért, 11-es, aki kinyomott magából egy gyereket, az már valaki? Ez az egyetlen dolog amihez nem kell semmi ész, megsúgom, meg is látszik a magyar társadalmon...

Amúgy kérdező, én nem mondom azt, hogy ha születik gyereked, majd megtudod, mert simán vannak olyan nők, akik valahogy mégis megoldják. Csak könnyebb elhagyni magukat és sajnáltatni, ahh pisilni sincs időm stb. Van annak a gyereknek apja is jobb esetben, el lehet szaladni egy gyantára vagy fodrászhoz, de ilyeneket itt inkább nem is írok, és óva intelek téged is az ilyen kérdésektől, mert azonnal jönnek a dzsungelhónaljú/hordozós/iszsz/stb ősanyák, és közlik, hogy micsoda egy kaki ember vagy, mert eszedbe jut magaddal is foglalkozni, függetlenül attól hogy szültél egy gyereket. Gyalázat!!!

2019. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
79%
Hogy sokat alszik-e? Hát én már megdorgáltam az enyémet, hogy nem olvasta a tankönyvet születése előtt, mert ő pl nonstop üvöltött a hasfájâstól. És most nem túlzok. Tudod milyen fárasztó ezt hallgatni fizikálisan és mentálisan is?
2019. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim válasza:
12%

A kultúra látom elő bújt belőletek akik elvileg nők vagytok de egy igazi mocskos szájuk!!!

mellesleg a telefonom javít, 2 diplomám van szóval most ki kell abranditanom titeket!

Érdekes mik vannak egyébként... Vagytok ti ez a kategória aki levegőt nem tud venni mert jajj van gyerek és a másik ha van segítsége ha nincs és ebből is nagyok sok olyan csajt ismerek ki ugyan olyan csinos mint előtte volt, csak azért mert szült érdekes mód nem hanyagolja el magát?

Furcsa... Igen mi senkik vagyunk igaz?

És ti hívjatok magatokat nőknek? Ti inkább a szégyene vagytok!

2019. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!