Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után ovulációs vérzés,...

Szülés után ovulációs vérzés, más is járt így?

Figyelt kérdés
2 éves a kisebb gyerekem. Születése óta ovulációkor enyhe pecsételésem van. Előtte soha nem volt ilyen. Más is járt így? 28 naposak a ciklusaim.
2019. okt. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 8 hónapos,de szülés után már 4 héttel menstruáltam és be is állt olyan 28-30 nap közé. Mindig pecsételek ovukor. Azelőtt soha nem volt ilyen. Abban bízom, hogy elmúlik egyszer.
2019. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szülés után nekem is 4 héttel megjött. Napra pontosan fél időben pecsételek. De nekem a menstruációm is hosszabb lett, még a 10.napon is van pici pecsét. Doki szerint minden oké. Én is bízom benne, hogy elmúlik.
2019. okt. 28. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hétnél tovább elhúzódik a vérzésed, akár csak pecsételget, majd ovukor újra, a pajzsmirigyed nézesd meg (háziorvos, vérvétel). Nem biztos, hogy bármit jelez, de szülés után egyébként is érdemes.
2019. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tökéletes lett a vérképem.
2019. okt. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!