Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák! Sikerült...

Egyedülálló anyukák! Sikerült új párt találni? Ha igen, mennyi ideig voltatok egyedül? Hogyan találtatok rá az új partneretekre?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerült, mióta nem, és miben látjátok az okát?
2019. nov. 23. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen. 8 évig. Internetes társkeresőn. Azóta újabb 8 év telt el, hamarosan 6 éves házasok leszünk.
2019. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Az en parom 7 evig volt egyedulallo, tavaly oktoberben jottunk ossze, van egy 16 eves fia. Mi ugy jottunk ossze, hogy nekem sem volt mar 7 eve senkim, aztan kolleganom, akinek a parom a novere osszehott minket egy randira. Igaz még csak 1 evesek multunk, de az elso talalkozasunk ota még 1 napot sem toltottunk el evymas nelkil. En 38, az asszony 42 eves

Jah es még szeretnenek egy babát mert nekem nincs gyerekem.

2019. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Több mint 5 és fél éve.

Én a gyerek, illetve az ő apja előtt sem nagyon kellettem senkinek. Nem véletlenül. Azóta sem lettem vonzóbb sem külsőre, sem a személyiségemet tekintve, épp ellenkezőleg... Az éveim száma is több, ami szintén ront az esélyeimen. De ami igazán ellehetetlenít, az az, hogy a napjaim nagy része a gyereklogisztika - háztartás - vásárlás, ügyintézés háromszögben mozogva telik. Nincs lehetőségem, de igazából energiám, ingerenciám sem kiszakadni ebből. A munkaerőpiacról kiestem, ez sem előny természetesen, de igazából azt látom, hogy a dolgozó és vonzó sorstársaimnál is az a legfőbb gond, hogy a kötelező körökön kívül alig van bármi más, az internetes ismerkedés pedig vagy bejön, vagy nem.

Nekem mostanában egész jó így, de nem olyan rég még rosszabbul viseltem, és biztosan lesznek a jövőben is nehéz időszakok.

2019. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy furán hangzik, de én csak 3 hónapig voltam egyedül, és a férjem is kb. Mindkettőnk kapcsolata ugyanakkor ért véglegesen véget, de mindkettőnknél már jóval előbb tönkrement minden. Egyikünk sem keresett párt, mi a gyerekek révén jöttünk össze, akik közel egyidősek. Egyre többet találkoztunk, jókat beszélgettünk, aztán már a gyerekek nélkül is találkozgattunk. Már 9 éve együtt vagyunk, 6 éve házasok.
2019. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem elvált a férjétől mikor a kisfiúk 3 éves volt. Nagyjából két év múlva jött össze jelenlegi párjával(8év telt el) a munkahelyén ismerkedtek meg,munkatársak voltak.
2019. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3 évig voltam egyedül. Aztán jött a jelenlegi párom,a semmiből.Ismerősöm volt a facebookon,egy suliba jártunk,aztán egyszer csak rámírt, beszélgetni kezdtünk,majd találkozni.

Mára a menyasszonya vagyok, 2 éve vagyunk együtt, áprilisba lesz az esküvőnk. :)

2019. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
A férjem exe egy percig sem volt egyedülálló, mert ő lépett félre a két gyerek mellett. A csávó bevállalta két gyerekkel is.
2019. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!