Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül levö kisgyere...

Teljesen egyedül levö kisgyerekes anyukak, hogy oldjatok meg, ha randizni akartok menni, hogy uj part talaljatok?

Figyelt kérdés
Ferjemmel elvaltunk egy 4 eves fiam van, es sajnos se szüleim se testverem, se apuka nincs aki segitsen.Babysittert probalok keresni, de a fiam szamara teljesen idegenek, es sajnos nem is jelentkeznek nagyon.Nagyon el vagyok keseredve.
2019. febr. 14. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Hívd meg a férfit magadhoz, főzz vacsit, miután elaludt a kicsi. Nem a legideálisabb, d ha nincs más megoldás..esetleg barátnő, keresztszülő, bárki akinél ott aludhatna néha?
2019. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
4 éves volt a lányom, mikor mmegismertem a férjemet. Nálunk kicsit más helyzet volt, mert ismertük őt már korábbról is, nem volt idegen. így az sem volt gond, ha eljött hozzánk pl. vacsorára, vagy találkoztunk valami programon. Illetve napközben el szoktunk menni együtt ebédelni, míg ő oviban volt. Bár a mi kapcsolatunk elég gyorsan alakult, mert 4 hónap után már össze is költöztünk, tehát nem volt hosszú a randizós időszak. De azért én időnként tudtam kire bízni, ha kettesben akartunk lenni, még anyós is vigyázott rá pár hónap után. Nyaranta, illetve téli szünetben ment az apjához, aki külföldön él, ezek voltak a "mézesheteink". 8 éve vagyunk együtt, azóta házasok.
2019. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ez az idoszakom szerencsere veget ert mar de pl randiztam a haz elott a kocsiban, gyerekek fent aludtak bebiorrel es ha esetleg felsirt a kicsi, felmentem.


Aztan amikor nagyobbak lettek, a jelenlegi parom elso ejjel ugy jott fel amikor mar aludtak, mi meg hajnalig beszelgettunk a masik szobaban. Ezutan a parom bemutatkozott es jott tobb napra, napkozben gyerekeztunk, este pedig egyutt voltunk.


Nagyon ritkan jott bebiszitter es lefektette oket mi meg lementunk egy kozeli barba iszogatni.


Mi is 3 honap utan mar felvetettuk az osszekoltozest szoval nincs nagy randielozmenyem, akik nem voltak eleg szimpatikusak azokkal randiig sem jutottunk.

2019. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oviban nincs olyan barátja, akinek a szüleivel is jóban vagytok? Nálunk rendszeresek főleg télen a játszódélutánok még bölcsis haverokkal is, meg már persze ovisokkal, iskolásokkal. Én is szoktam vigyázni másokéra, aki már ismer, "cserébe" meg néha a mieinkre is vigyáznak, akik szintén szívesen mennek. Mondjuk anno persze nem ezért barátkoztak össze a kicsik és a szülők se, de sokszor jól jön :)
2019. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elhívtam olyankor is a bébiszittert, amíkor otthon voltam, így megszokták egymást.


Most, hogy már az enyém is 4 éves, simán otthagynám valami fejlesztésen, amíg randizok.

2019. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!