Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kislányom nagyon...

2 éves kislányom nagyon vékony. Szerintetek rendben van az étrendje vagy adjank neki több szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Leírom 2 napját. A tegnapit és a mait.

Tegnap

Reggeli: 2 egész tojásból és 1 plusz fehérje rántotta

mellé 1 paradicsom, 1 kis zellerszár és pár falat avokádó

Tízórai: megvak (fenyőmag, mandula, lenmag) és 1 fél banán

Ebéd: 1 merőkanál jázmin rizs, 2 kisebb tenyérni grillzett pulykacomb filé, mellé még kis brokkoli

Uzsonna: Negyed kecskesajt 1 paradicsommal

Vacsora: Ugyanaz, mint délben és ugyanannyi


Ma

Reggeli: 1 szelet házi tk. kenyér, 2 kisebb szelet párgai sonka, 1 fél paprika

Tízórai: magvak és 1 egész banán

Ebéd: Fél grillezett pisztrán, mellé görögsaláta

Uzsonna: 2 főtt tojás fehérje és 1 szelet sonka

Vacsora: Fél grillezett pisztráng és kevés rizs


Mellé kap liposzómás multivitamint, valamint reggelente éhgyomorra méhpempőt, minden 2. nap lazacolajat


2019. nov. 27. 17:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%

Hát kiváncsi lennék a súlyra is mert ez egy felnött étrendje, ennél én sem eszek többet. Söt reggelire még kevesebbet is.

Mikor eszik túrorudit, vagy édességet?


AZ átlagos 2 éves testsúlya 12 kg és 9 kg-ig teljesen jó s asúlya.

2019. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Csak úgy kíváncsiságból: a tojássárgáját miért nem adod neki?

Amúgy nyilván te is tudod, hogy ez bőven elég egy kétévesnek.

2019. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

87 cm és 10 kg

Nem eszik édességet. Nem tiltom, de nem szereti, kóstolt, már többfélét, de nem kell neki.

2019. nov. 27. 17:31
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez baromi sok kaja!
2019. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

"Csak úgy kíváncsiságból: a tojássárgáját miért nem adod neki?" Rántottánál azért vettem veszem ki a 3. tojás sárgját, mert úgy túl zsíros neki és nem eszi meg, így viszont szereti.

Uzsonnára pedig azért vettem ki, mert aznap sok magvat evett és nem akartam, hogy túl sok zsírt egyen, ne menjen a hasa

2019. nov. 27. 17:33
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sok, főleg a vacsora. Én is kb ugyanennyit eszek 160 cm 58 kg-s nőként.
2019. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak kis növésű. Ti milyenek vagytok testalkatra? Legalábbis én erre tippelnék, mert a kaja tuti nem kevés, de vannak kisebb és nagyobb növésű gyerekek, amivel nincs semmi gond. Ha amúgy egészséges, jó kedélyű én nem aggódnék. Esetleg nem tud a te vagy párod anyukája visszaemlékezni ti mekkorák voltatok két éves körözik körül? Mert nálunk pl a lányom inkább az apja genetikáját örökölte, ő meg pont hogy nagy növésű.
2019. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem tudnék reggelire ennyit enni 😂A 2 éves lányom ezeknek az adatoknak a felét eszi és 13kg és 92cm.Az enyém sem eszik turorudit, sem szerintem ez nagyon sok kaja ..
2019. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Nem vékony, csak alacsonyabb az átlagnál, de ahhoz bőven jó a súlya.

Ez a kaja pedig RENGETEG, az összetételére vonatkozóan pedig inkább egy diétázó nőé, nem fejlődésben lévő gyereknek való. Nekik KELL a szénhidrát, és a teljes kiörlésű termékek pedig kerülendők a gombaszennyezettség miatt (illetve a hormonok miatt).

2019. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Az apja magas és erős testalkatú. Én nagyon alacsony vagyok, de kb. a levegőtől is hízom.
2019. nov. 27. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!