Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4hónapos terhesen a BMIm...

Ha 4hónapos terhesen a BMIm szerint vékony vagyok, de a vérképemmel minden rendben, akkor nincs miért aggódnom?

Figyelt kérdés

16,61 a testtömeg indexem, eddig nem nagyon híztam, fél kilót, de úgy tudom ez még most normális. Nem vagyok túl nagy étkű, de nem hagyok ki étkezést és figyelek arra, hogy mindennap minden ételcsoportból fogyasszak. Emellett szedek terhes vitamint, magnéziumot és kalciumot is.


Aggódnom kellene, avgy egyek többet? Vgay ha minden rendben (még a vas szintem is rendben van), akkor nincs mitől aggódnom?



2018. máj. 3. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvost kérdezd, ő látja a gyereket!
2018. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén 4 hónapis vagyok.Egy dekát se híztam még.

Szerintem nem is fogok max 5 kilót.

2018. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem terhességi cukrom volt, ezért diétáznom kellett.

65 kilósan estem teherbe, 73 kilóval mentem szülni és 64 kilóval jöttem haza, azaz a saját súlyomból fogytam a terhesség alatt 1 kilót.

A babám 3570 g-mal és 49 centivel született és azóta is gömbölyödik rendesen.

2018. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!