Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újdonsült szülőként nem kínos...

Újdonsült szülőként nem kínos egy kicsi ember nemiszervét mosni-törölni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Most nem azért, de ha elmentek strandra ott se mentek be a vízbe, mert nem furdunk a gyerekkel? Max feneket kell mosni mielőtt egy kádba ül az ember vele.


Vagy talán ti nem szoktatok a pártokkal a kádban romantikázni? Ott is benne van mindkettotok s.egge...

2019. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Szrkamu ez is
2019. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Sztem is kamu vagy tini kategória. Felnőtt normális emberben ilyen kérdés nem fogalmazódik meg.
2019. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez komoly? 🙄😒
2019. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
De, nagyon kínos, kérlek mondd el a módszered, amely szerint meg kellene magyarázni egy 1 napos babának, hogy legyen szíves vonuljon el a fürdőszobába, és tegye rendbe magát.
2019. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó XDXDXD
2019. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Az együtt fürdés szerintem sem egészséges. Nekem a mai napig előttem van a kép apám meg anyám nemiszervéről. Félreértés ne essék, sosem bántalmaztak szexuálisan, csodálatos szüleim vannak, csak szimplán jópofa programnak tűnt nekik együtt pancsizni néha esténként a pár éves gyerekeikkel. Nekem a mai napig beleégett az emlékezetembe a kép, és nem kellemes emlékként. Meg merem kockáztatni, hogy emiatt kezdtem már 6-7 évesen rendszeresen maszturbálni, ami elég beteg dolog, és ez elég komoly pronófüggőségbe torkollott felnőtt koromra. Mindegy, nem részletezem, a lényeg, hogy én marhára hálás lennék, ha nem láttam volna apám nemiszervét kisgyerekként még egy ártalmatlan kis együtt fürdőzés során sem.
2019. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az a "kicsi ember" még nem KÉSZ ember. Majd csak lesz, ha megnő. Addig gyerek. És egy gyereket ápolni kell minden részén.


Nekem már akkor mondta a csecsemős nővér, hogy takarítsam ki a kislányom nemi szervét, mikor még nem volt 1 hetes. És már ott kellett "nyúlkálnom" neki. Alig mertem hozzányúlni, olyan kis pici volt.(az anyai hormonok bekavartak neki picit)

2019. dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az együtt fürdés nem mindenkinek ugyanazt jelenti. Nálunk előfordul, hogy miközben kis kádban pancsolnak én is zuhanyzok mellettük. Na és? Uszodában ugyanúgy láthatnak másokat zuhanyozni.
2019. dec. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Régebben ilyen hülyeség eszébe sem jutott volna senkinek
2019. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!