Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem vagyok egyedül? Mióta...

Nem vagyok egyedül? Mióta megszületett a kislányom nem tudom megsimogatni az állatokat, ha meg is simogatom akkor az az első hogy megyek kezet sikálni. Ugye nem csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Cicáink voltak, de hozzájuk érni sem bírok, csak kényszerből, aztán a sors elrendezte őket. Viszont mindig is szerettem a kutyákat de nem bírnám elviselni hogy legyen otthon egy. Pedig tényleg szeretem az állatokat!
2010. júl. 19. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
nagyon helyesen teszed. minden amihez hozzáérünk "piszkos", az állataink is, még a tisztán tartott háziállatok is. azért simogasd őket bátran, de egy kézmosás nem árt senkinek!
2010. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is imádom az állatokat,volt és van is a szülői házunkban mindig.Nekünk csak azért nincs mert panelban lakunk.De amikor terhes voltam a gyerekeimmel,és amíg kicsikék voltak én sem nagyon babusgattam az állatokat,és a gyerekek is messzebbről szemlélték őket.A legkisebbem 2 éves,most már cicázik kutyázik,és nálam is vissza állt a régi rend e téren.Egyébként szerintem nem kell betegesen elkerülni az állatokat terhesen vagy kisbabával,de a higiéniai szabályokat ilyenkor duplán tartsuk be.
2010. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze nem is kerülöm betegesen, csak régebben dajkálgattam őket :) most meg nem érek hozzájuk sem, csak messziről szemlélem őket.
2010. júl. 19. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy ideig pénzzel dolgoztam, akkor lettem kézmosás-mániás:) most jól jön a baba mellett!
2010. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uhh. Az is szép lehet, pénzzel. Egész tenyészet!
2010. júl. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!