Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 eves babat lehet kozos...

1 eves babat lehet kozos felugyelettel heti valtasban a ket szulonel kulon nevelni?

Figyelt kérdés

Ebbe a birosag belemegy, ha a szulok megegyeznek?

Hallottatok mar ilyenrol?


2019. dec. 3. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem a legjobb megoldás. Ilyen kicsinél főleg. Nem tudom máshol hogy van de ha engem nem lát az ennyi idős lányom 2 órát, alig lehet vele bírni. Különben is mások a nevelési elvek, a pici belegabalyodik.
2019. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha a szülők egymás közt megegyeznek, minek bíróság?
2019. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi idősen a fiam attól is kiakadt, ha a szokásostól eltérő útvonalon mentünk a bölcsibe. Szóval én sem gondolnám ezt olyan jó ötletnek.
2019. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
valószínüleg a bíróság ilyenbe nem megy bele, mert figyelembe kell vennie a gyermek testi és lelki fejlődésének lehető legmegfelelőbb megoldást. 1 évesen nincs kétlaki élet, tönkretennétek vele, nagyon durván.
2019. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leghülyébb ötlet amit csak el tudsz követni a gyereked ellen.Szerinted milyen egy 1 évesnek,hogy it is ott is,de igazából sehol sincs?!Egy 1 évesnek leginkább az anyja kell,és az állandó megszokott környezete!
2019. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak 1 évesnél hülyeség, 5 évesnél meg 10 évesnél meg 16 évesnél is. Ennél nem sok nagyobb kiba_ás van a gyerekkel.

Üdv: egy volt "áldozata" ennek a baromságnak

2019. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam és nem is akarok. Ez borzalmas "megoldás".
2019. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, nem megy bele.
2019. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!