Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az az anya, aki elvalt es...

Az az anya, aki elvalt es vannak a hazassagabol gyerekei, akiket kozos felugyelettel, de az anyanal helyeztek el, csak egyedulallokent igenyelhet csokot?

Figyelt kérdés

Az igenylolap aljan, ahol ala kell irni ez szerepel:



---------------

igenylo, ugy is mint a gyermek(ek) torvenyes kepviseloje (ugyebar ez lenne az anya)


---------------

az igenylo hazastarsa/elettarsa, ugy is mint a gyermek (ek) torvenyes kepviseloje


De a torvenyes kepviselo, en ugy tudom, kozos felugyelet eseteben az apa.


Vagy tevedek?


2018. máj. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ketten igénylitek az ingatlannak is kettőtők nevén kell lenni

A gyermekelhelyezes birosafi vegzessel nalad van akkor ezesetbren egyedulallo anya vagy

2018. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy csak akkor igényelheted ha az ex aláír egy lemondó nyilatkozatot a javadra.
2018. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó ég, miért lenne a törvényes képviselő automatikusan az apa, ha közös a felügyelet?
2018. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a kettonk neven lesz az ingatlan

van birosagi hatarozatom, de azota van elettarsam

a torvenyes kepviselo mint fogalom pontosan nem tudom, mit takar. Ha a birosagi hatarozatot nezem, az exferjem es en kozosen gyakoroljuk a felugyeletet, ergo o (is) torvenyes kepviselo, de hogyan lesz az a parom? Vagy attol hogy elettarsak lettunk, mar eleve az?

2018. máj. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!