Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan választanál nevet...

Hogyan választanál nevet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha van kb 10 név ami nagyon tetszik, és mindegyik megfelel minden kritériumnak (illik a vezetéknévhez stb). Partner nincs, hogy ő válasszon.

Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen szempont alapján vagy hogy döntenél ha sokadjára sem sikerülne eldönteni a baba nevét, tehát mindegy milyen nevekről beszélünk.


2019. dec. 3. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ízlelgetném őket a szülésig. Aztán amelyik megtapad az agyamban, az lesz.
2019. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Bedobnám egy kalapba és kihúznék egyet.
2019. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En olvasgattam oket. Szep lassan kihullottak es csak egy maradt.
2019. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elárulod mely nevek voltak ezek?
2019. dec. 3. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bedobnám kalapba, és húznék. Ha a kihúzott név nem tetszik, akkor kuka. Előbb-utóbb meglesz az igazi
2019. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte az utolsó pillanatban változtattam meg az addig határozottan megválasztott nevet 😂
2019. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azt is érdemes szem előtt tartani, hogy mennyire gyakori nevek. Ha a top 10-ben benne van, akkor az már ki is eshet. De persze a másik véglet is fontos, hogy ne legyen túl idegen hangzású sem.
2019. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyan nem tiz dontos volt, hanem kevesebb a 3. babaval, de a vegen valahogy megis egyertelmu lett, hogy melyik nev a gyoztes.

Kb 35-36. hettol mar nem csak “babakent” emlegettuk a gyereket, hanem neven szolitottuk, vagy emlitettuk a nevet, ha szoba kerult. Eleinte mindegyiket, de hamar kiderult, hogy nemelyik soha nem jon a szankra, vagy nem mondjuk olyan gyakran mint az egyiket. Kb ket het utan mar csak azt az egyet hasznaltuk es nem direkt, hanem osztonosen. Mig egyszer osszeneztunk aferjemmel es megbeszeltuk, hogy ez most igy el lett dontve.

2019. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hu kerdezo, elarulnam, melyek voltak azok a nevek, de a legoszintebben. Nem emlekszem mar. Egyszeruen kopott ki egyik a masik utan 😊 biztosan benne volt a Szilárd, Áron, Ábel, Márk. De vegul a Botond nyert.
2019. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!