Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nézett furán a doki...

Miért nézett furán a doki emiatt rám (egy terhesség-egy gyerek) tényleg ennyire ritka manapság?

Figyelt kérdés

Mintha "kötelező" lenne 1-2 abortusz vagy missed ab a nő kórtörténetébe... Komolyan úgy nézett rám. Sima rákszűrésen voltam.


Valaki járt már így, hogy "nem akarták elhinni", hogy nincs más?


2019. dec. 10. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt soha semmim. Nem néztek rám furán soha.
2019. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A nézésen valamit félreérthettél, mert egyáltalán nem az az általános még manapság sem, hogy nem volt se művi abortuszod, se vetélésed. (Szerencsére.)
2019. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát erre én is kíváncsi vagyok, első terhességem, eddig minden oké kis görcsöket leszámítva, de itt a gyakorin olvasgatva is az az érzésem, hogy "vetélésre vagyok ítélve"... Pedig statisztikákat megnézve már ilyenkor is "csak" 15-20% a vetélés esélye, mégis ilyen fórumokat nézegetve úgy tűnik, hogy a terhességek fele elmegy még úgy is, ha már van szívhang...


Telán az is lehet mögötte, hogy sok az IVF-es, akik rizikósak alapból, és nagyon érzékenyek a tesztek, így mindenkinek becsúszik egy-egy kémiai vagy pár nap késéses korai vetélés, ami 20-30 éve még el volt könyvelve késő menstruációnak.

2019. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
En is tapasztaltam ezt. Marmint nem ilyen durvan vagy konkretan. Csak mikor kerdezik, hogy elso terhessege e es hogy volt e korabban veteles, akkor mindig megorulnek. Szerintem amugy nem mindenki befasult az eu-ben sem es tudnak meg oszinten orulni egy babanak es egy komplikacio mentes terhessegnek, ami nem igenyel extra odafigyelest.
2019. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
#3 nyílván arról olvasol többet, hogy probléma van. Egy problémamentes terhességről ritkán tesznek fel kérdést.
2019. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Persze, teljesen jogos, csak az ember lánya ilyenkor nagyon esendő a negatív dolgokkal szemben. Tervezem is, hogy kicsit offolom az itteni olvasgatást, csak hát esténként kikapcsol :)
2019. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, rám sosem néztek furcsán, "pedig" 2 terhesség 2 gyerek a mérlegem. És idén szültem a másodikat.
2019. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rám inkább örömmel.


2. Terhesség venyegető vetélés volt.

Első kérdés ügyeleten, hogy mi a terv, ha minden rendben..Örülünk?

Ezen megilletődtem.

Miután biztosítottam tóla a dokit, hogy igen, akkor felderült az arca.

Ezen is néztem.

Előzmény, hogy a "nagy" 9 hónapos volt és aktív szopis, 2. Ciklusfélém maradt el..


Sajnos én a kérdező felvetését a családban tapasztalom.

Van akinek 8 vetélése volt van akinek "csak" 1

2 abortuszról tudok/ nem kövezem érte őket, joggal nem tartották meg/ egxikükbeknkésőbb lett 3 baba is.


Szóval nálunk azok vannak kevesebben, akiknek nem volt semmi gond : nagy a család, elég reprezentatív.

2019. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 terhesség-2 gyerek, de néha nálam is csodálkoznak, sőt egy ismerős el se hitte és mondta, bevallhatom, ha volt megszakitasom. De hát nem volt.
2022. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9! Nem semmi..Manapság már a normalitás a hihetetlen.
2022. ápr. 13. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!