Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek már...

Van itt olyan akinek már oviba jár a gyereke de ő még otthon van mert nincs munkahelye? Hogy telik a napotok?

Figyelt kérdés
Novemberben telt le a gyes, most kapok 3 havi álláskeresési járadékot, de februártól már semmit csak a 12.200 Ft-os családi pótlékot. Februártól indul tb ügyintéző tanfolyam ha addig nem találok munkahelyet akkor megyek oda. Rengeteg helyre jelentkeztem, de semmi. Faluban élünk, túl sok lehetőség nincs. Régi munkahelyemre nem tudok visszamenni mert még gyed alatt megszűnt a munkaviszonyom. Egyre jobban elvagyok keseredve.

2019. dec. 11. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Semmi extra, élvezem a nyugalmat 😁

Gyorsan eltelik az idő, pakolászok, takarítok, boltba megyek, megnézek valamit aztán már menni is kell értük

2019. dec. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Én is így jártam, ahogy te. Reggel elviszem a fiam oviba, hazamegyek, megfőzök, takarítok utána tanulok. Angolból csinálok egy felsőfokú nyelvvizsgát és emelt érettségire készülök földrajzból. Azt beszéltük meg apával, hogy jelentkezem főiskolára, azt a pár évet kibírjuk így, amíg megszerzem a diplomám, utána reményeim szerint találok olyan munkát, ami jobban fizet mint az előző.

Szóval vezetem a háztartást és tanulok.

2019. dec. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 évig így voltam és nagyon élveztem.

Tanultam, főztem, háztartást vezettem, mindenre volt idő.

2019. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!