Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hónapos terhes vagyok, pár...

9 hónapos terhes vagyok, pár hét és szülni fogok. Éjfél körül rámtör a falási roham, normális ez? :/

Figyelt kérdés
Na szóval,9 hónapos terhes vagyok,pár hét és szülök.. Vacsorára majdnem mindent eszek,iszok amit szabad,csak aztán fekszem le aludni.. Úgy éjfél körül felkelek mert rámtör a falási roham.. Aztán vissza alszok,arra kelek hogy nagyon fáj a gyomrom,és émelygek.. Így hát kénytelen vagyok enni,inni.. Utána sokkal jobban vagyok. Minden éjfél így megy.. Normális ez?

2015. febr. 20. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj rám, de én olyan jót mosolyogtam ezen. :) Annyira tipikus kismama vagy. :)))))
2015. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,én most nem azt kérdeztem,hogy te jót mosolyogtál ezen vagy nem,hanem hogy normális-e? -.- Csak azért kérdeztem mert hétfőn megyek utoljára védőnőhöz,és megfogom tőle ezt kérdezni. :)
2015. febr. 20. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgyis megkérdezed a védőnőtől, akkor itt most minek?
2015. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 9 hónapos terhes vagy, akkor hogyan szülnél pár hét múlva?


Szerintem ez az utolsó napokra nem jellemző, tudat alatt már készül a szervezet a szülésre. Én soha nem faltam, éjszakára meg pláne nem, mert kínzott a gyomorsav...

2015. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 21. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!