Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még csak 5 hetes terhes...

Még csak 5 hetes terhes vagyok, de már nézem a babaholmikat, gondolkozom a neveken. Ez normális? Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk a neveink már a terhesség előtt megvoltak :) a babaholmikat csak most kezdem nézegetni mivel mi szinte mindent átveszünk nagyobb tesóktól, 5 hetesen még nem nézegettem. Ettől függetlenül normális, jó ha tájékozódsz.
2014. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyöngyikee ***** válasza:

Èn is ilyen voltam meg volt a dokinál tett làtogatâs akkor voltam 6hetes :) haza mentem már nèzegettem èn is a dokgokat miket kell venni meg ilyenek :) sztem nem baj ha tisztába vagy a dolgokkal :)

24hkm

Boldog Babavârást :)

2014. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ilyenkor az ember csak erre tud gondolni :)
2014. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve küzdünk babárt és régóta nézegetek ezt azt, nincs ebben semmi kóros főleg hogy babás vagy. Van olyan ismerösöm akinek 4 év után lettek a babák lombikkal és már több mint 3 éve meg volt a babaszoba csak pár apróságot kellett venniük.
2014. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is egyböl feltérképeztem interneten, mit, merre lehet beszerezni.

de csak most kezdtünk el venni pár dolgot. :) 28 hetes km

2014. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor kiderült,hogy kisbabánk lesz (még nem voltam dokinál,csak pozitív lett a teszt), a párom már aznap legyártotta fejben a kiságyat én meg utána néztem mikor tudhatom meg leghamarabb ultrahangról, hogy kisfiúnak vagy kislánynak való holmikat szerezzek be. :) Ilyenkor szerintem normális a "picit logikátlan" gondolatmenet.Rengeteg minden átszalad ilyenkor az ember fejében. Lesz rá bőven időd, hogy minden a "helyére kerüljön". :) Élvezd a babavárást! 25hkm
2014. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! :) Én is a pozitív teszt pillanatától nézelődtem.
2014. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!