Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hány hetes/hónapos kortól...

Ti hány hetes/hónapos kortól vinnétek a gyereketeket nagyszülökhőz, rokonokhoz? Vagyis szülés után meddig gondoljátok úgy, hogy inkább a rokonok menjetek hozzátok látogatóba és ne fordítva?

Figyelt kérdés
2019. dec. 24. 13:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Hat nem tudom, de az en gyerekem mar 1 hetesen is volt a nagyszuloknel. Mi ez a hulyeseg manapsag?..
2019. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tavaly ilyenkor volt egy hónapos a gyerek, megmondon őszintén, nem azért nem mentünk nagyszülőkhöz mert nem akartam vinni a gyereket, hanem mert még tartott a gyermekágyi vérzésem, úgy volt kényelmes hogy amíg nem múlt el, inkább hívtuk magunkhoz a rokonokat. Miután elmúlt már mentünk azért mi is
2019. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
4-5 hetes volt a kisfiam, amikor anyósomnak névnapja volt, 2 utcányira laknak, mentünk köszönteni. Hát, a babóca végig üvöltötte az utat...
2019. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Az első kettőnél 6 hetig nem nagyon mentunk sehova, mert nem voltam olyan toppon meg vereztem eléggé.

A 3. babával mar 1 hetesen mentem “mindenhova”, testileg, lelkileg jól voltam , ez a szules nem terhelt ugy le.


Szóval totál más mindenkinek

2019. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Két hetes volt, amikor mentünk a nagyszülőkhöz másik városba (300 km kb). Utána 4 hetes volt mikor mentünk legközelebb. De ő tavaszi baba, viszonylag jó idő volt, nem volt beteg senki, nekem sem volt bajom a vérzésen kívül.
2019. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Attól is függhet ez, milyen messze laknak a nagyszülők, hogy bírja az utazást a baba, stb. Így elég tág a témakör.

5 hónapos a babám, mi most karácsonykor mentünk/megyünk először. Messze laknak, jöttek amikor gondolták. Nem is nagyon szeret utazni a gyerek. Szóval nem volt rá okunk, hogy neki induljunk. De nem is volt jó utunk. Az út egy részénél felébredt. Egy ideig el lehetett foglalni, de aztán csak sírt. Megálltunk pihenni, addig ok volt. Elindultunk újra sírt.

2019. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Harmadik gyerekem 3 hetes volt karácsonykor, mentünk mindkét nagymamához. Anyóshoz már hamarabb is, mert szomszédos házban laktunk (lakótelep). Anyámék kicsit messzebb laktak, de városon belül (akkor még). Fels sem merült, hogy ne mennénk.
2019. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
3-4 hetesen már mentünk ide-oda. 3 hónapos korában külfödre anyósékhoz 1 hónapra.
2019. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
A 6 hetes gyermekágyi időszakot már nem tartja senki?
2019. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
A fiam október elejei, karácsonyozni már vittük mindenhová. Anyukámhoz előbb is.
2019. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!