Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vicces szülés utáni esetek?

Vicces szülés utáni esetek?

Figyelt kérdés

Nektek van vicces történetetek a szülés utáni időszakból? Olyanra gondolok, hogy amikor kialvatlanok, fáradtak voltatok/vagytok, valamit elrontottatok ilyesmi.


Onnan jött a kérdés, hogy hat hete szültem, azóta alig alszunk, a túlélésre játszunk csak. Napokig ellennék vajas kenyéren, ha nem szoptatnék. Ma paradicsomos húsgombócot főztem, végig tudtam, valami itt nem stimmel, de csak most, órákkal ebéd után jöttem rá mit rontottam el. A husit olajon megpirítottam, és nem nyersen kevertem ki a masszát 🙄 Ezért volt fura az állaga, nem akart sehogy se összeállni. Mindegy, megettük.


Nektek volt valami?


2019. dec. 14. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon jó alvók a gyerekeim, az első naptól csak egyszer keltek fel, 6-8 hetesen átaludták az éjszakát, szóval én nem csináltam hülyeségeket. Viszont nagyon jókat nevettünk a férjemmel meg később a nagyobb gyerekekkel, hogy egy alig megszületett, pár napos kisbaba mekkorákat tud büfizni vagy pukizni. 😄 Nekünk ez volt a vicces az első hetekben.
2019. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Éjjel 2-kor főztem egy kávét, mert valahogy az órán 6 órát láttam. Félálomban etettem és utána néztem rá csak tudnám mit láttam. A kávém megittam mikor feltűnt, hogy alig múlt 2.


Tápszert raktam kávéfőzőbe kávé helyett de feltűnt, mikor visszazártam a dobozát. (Pregomin tápszer volt ami hengeralakú és van teteje) kíváncsi lettem volna mi fő le azért.


Igazából sose voltam beszámítható a reggeli kávém előtt.


A kicsi is 2,5 éves úgyhogy sokmindent felejtettem de 21 hónap van a gyerekek között, így biztosan voltak érdekességek, amilyen hullák voltunk a férjemmel eleinte.

2019. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Félálomban lehúztam a kispárnáról a huzatot és aztán gondolkodtam, hogy nincs is cipzáros rugija a babának..
2019. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Több hét kialvatlanság után egy éjszaka a férjem kelt fel a gyerekhez. Én próbáltam visszaaludni, de ő ijedten szaladt hozzám, hogy keljek fel, mert egy ördög van a szobában. Még sok év után is röhögök azon, hogy vajon fáradtságában hallucinált-e, vagy a gyerekre értette.
2019. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Elmentünk hármasban bevásárolni, én, férj, babuci a babakocsiban. Apa a pénztárnál mondja hogy rosszul van (hányás - hasmenés), mondtam neki h amint fizettünk menjen haza, közel lakunk a bolthoz, majd én hazaviszem a cuccokat a babakocsi aljában. Férjem rohan, megyünk ki is utána haza, majd otthon baba leöltöztet, játék, míg apuka egyszer csak előkerül, hogy segít kipakolni a vásárlást. Hát, mondom milyen vásárlást, azt te hoztad haza 😅 Finoman emlékeztetett, hgy ő bizony nem hozott semmit, mert elég sietősen hagyta el az épületet. Na mondom az jó, mert higy én se hoztam haza a cuccot... Igen, a pénztárnál belepakoltam a bevásárlókocsiba, félre toltam, majd mint aki jól végezte dolgát, hazatoltam a gyereket. Szerencsére ismerjük a pénztárost, így félre tette nekünk, a férjem visszament, és minden meg volt... 😂 Ja, és még nagyobb szerencse, hogy a fiúnkat hazahoztam..
2019. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem egyszer fordult elő hogy a teljesen lehajtott WC-re ültem. De mindig éreztem hogy valami nem oké. És rá is jöttem.

Koraszülött ikreimet(plusz kezdődő sárgaság miatt) kelteni kellett 3 óránként etetni. Volt hogy az egyikkel kész voltam, de közben elmentem pisilni, mire visszamentem a szobába elfelejtettem ki evett és ki nem. Ez kb 2-3-szor fordult elő.

Meg a klasszikus mikor egyik babát a kezembe ringattam, a másikat a hintába. Csak időközben a hintába lévő gyereket a férjem kivette, én nem vettem észre, és jó pár percig az üres hintát rugóztattam.

2019. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
A 6-oshoz hasonló sztori, de már nem az újszülöttes fáradtság. Barátnőmmel elvittük a gyerekeket a játszótérre, leültettük őket a homokozóba, majd elkeztünk lelkesen homokvárat építeni velük. Közben beszélgettünk, készült a homokvár, majd 5 perc után észrevettük, hogy egyik gyerek sincs a homokozóban, csak mi ketten homokozunk.
2019. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Az első 3 hónapban a férjem nem tudott úgy éjjel lefeküdni mellém aludni, hogy én félálomból ne ugrottam volna fel azonnal azzal, hogy 'Vigyázz! Ráfekszel!' Mire Ő: Kire???

Persze a lányunkat féltettem még álmomban is, aki sosem aludt (akkoriban még) a mi ágyunkban, közöttünk, hanem békésen szundikált a kiságyában.

2019. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Én a kávéval jártam pórul. Amikor hulla fáradtan feleltem egy sokszorébredős éjszaka után elkészítettem a forróvizet,eltettem a mosogató mellé, elővettem a kávéport és azzal a lendülettel beöntöttem a port a mosogatóba. Múltkor meg beteg volt a gyerek (persze nem aludtam) teáját kitöltöttem a poharába, mellé tettem az én poharamat a forró vízzel, fogtam a kávét és a teába öntöttem. Hurrá, se tea, se kávé.
2019. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Volt, hogy az ölemben volt a baba és fél kézzel ringattam az üres babakocsit.

Olyan 8 hetes lehetett mikor eljött a fáradtság csúcspontja. Szoptattam, kész voltunk. Egyszer csak bevillant, hogy oké hogy evett a gyerek de hová tettem a mellem? Percekig bámultam, kerestem az ágyon. Persze aztán leesett, hogy a helyén van, de utólag belegondolva durva, hogy létezik ilyen fokú fáradtság.

2019. dec. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!