Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Izomláz szerű húzó fájdalom...

Izomláz szerű húzó fájdalom szülés után, meddig fáj még?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szültem természetesen és még mindig fájdogál lent mindenem. Ma pl eléggé nehéz, rohanós napom volt, sok mindent el kellett intézni a városban + a baba, háztartás. Most este pedig szinte szét szakad a szemérem csontom, a hüvelyem, fenekem és a combom hátsó illetve középső része. Izomláz szerű fájdalom és a hasam alja is fájdogál. Meddig tart még ez a fájás "mozgósabb" napok után. Más is van így? Vagy én vagyok gyenge f*os?
2019. nov. 30. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, ez termeszetes. Elvileg ugye a 6 het gyermekagy arrol szolna, hogy kimeled magad. Persze ez nem mindig jon ossze, de hallgass a testedre, es ha az kell pihenj. Persze most biztos van aki 3 nap utan fitti paldi volt, de attol hogy vannak nalad gyorsabban gyogyulo nok, nem ok arra, hogy tulhajtsd magad.
2019. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!