Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, akinek a...

Van még itt olyan, akinek a kapcsolatában még nem jött szóba a baba és fél felhozni a témát?

Figyelt kérdés

Bár mégmagam sem tudom szeretnék- e.. de telik az idő és mivan ha jönnek az ösztönök az egyikünknél a másiknál pedig nem... akkor vége az egésznek? Holott nagyon jó így a kapcsolat ehh... fogalmam sincs mi legyen..


Van még valaki hasonló helyzetben? Mit csináltok ha úgy érzitek bizonytalan a jövő?


2020. jan. 1. 16:20
1 2
 1/11 khniki ***** válasza:
85%
Kéne beszélni róla, mert ha nem ugyanazt akarjátok, ideje továbblépni.
2020. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Én 2 napig sütöttem főztem, bevittem az ágyba a kaját és kérdezte a mostmár férjem, hogy mirefel ez a nagy kiszolgálás. Máskor is főzök, sütök, de ez most tartalmasabb volt.


Mondtam neki, hogy szívem, lehetne kisbabánk? Rám nézett aztán azt mondta: Jó


A mai napig röhögök ezen :D én meg úgy izgultam, hogy mi lesz :D

2020. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt nem igazan tudom elképzelni.... Kb az első héten mindig szóba került, hogy ne feleslegesen vesztegessük egymás idejét.
2020. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat mi ezt megbeszeltuk meg a kapcsolatunk legeslegelejen, vagy talan meg nem is "jartunk".
2020. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a kapcsolat elején nem mertem rákérdezni hogy akkor majd valamikor szeretnél gyereket velem? Csak nézett volna rám... hogy mit akarok kb pár hetes vagy hónapos ismertség után..szerintem
2020. jan. 1. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok egyutt?
2020. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van mas tema is amit nem hoztal meg fel?
2020. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Én se értem, aki ezt a kapcsolat legelején szóba hozza. Kb ez menekülésre ad okot.


Nyilván 35+ már másabb egy kicsit, de fiataloknál ez nevetséges.

2020. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is az elején "megbeszéltük". Sok minden szóbajött, ebből derül ki, ki milyen személyiség, ez az ismerkedés természetes része szerintem. Mind a ketten családosnak képzeltük el magunkat.
2020. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne szóbahozni? Komolyan van tabutéma egyeseknél? :D ha emiatt valaki elmenekül, akkor az annyit is ért, kalap kabát.
2020. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!