Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Úgy érzem...

Mi lehet velem? Úgy érzem kezdek megbolondulni.

Figyelt kérdés

Mindig türelmes, halk szavú, nyugodt ember voltam. Megszületett a kislányom és mint akit kicseréltek. Ehhez hozzá tartozik hogy amikor megszületett anyóséknál laktunk mert nem volt kész a házunk. Ott pedig pokol volt szó szerint. Mindenért leszólt, alig mertem hozzá érni a saját gyerekemhez mert biztos megint rosszul csinálom. Ezután következett hogy férjem megcsalt de megbocsátottam a gyerek miatt. Közben a pici hasfájós volt 3 hónapig se éjjelem se nappalom nem volt. 1 éves koráig minden órában ébredt. Most 15 hónapos, kezdődött a dackorszak 1 évesen. Egyszerűen nem bírom a folytonos hisztiket, sokszor kiabálok és olyat mondok amit nem mondok komolyan. Annyira fel tud pillanatok alatt szaladni a pumpám hogy magamra sem ismerek. Utálom magamat és őszintén sajnálom a gyerekem hogy egy mostanra szinte idegbeteg anyja lett. Esküszöm már az örökbeadás is eszembe jutott de abba biztos belehalnék. Nem akarok ilyen lenni változni akarok mert mindennél fontosabb nekem. Kiabálok vele aztán meg bőgve ölelgetem :(

Kérlek segítsetek, nem tudom miért lettem ilyen de nem akarok ilyen lenni :(


2020. jan. 2. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

"Ezután következett hogy férjem megcsalt de megbocsátottam a gyerek miatt"


Mégis min csodálkozol??

2020. jan. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szakemberrel, tudatosan tudod csak megoldani. Illetve nem tudom milyen a kapcsolatod a férjeddel most? Illetve van segítséged a gyerek mellett? Plusz az is érdekes lehet, hogy neked milyen volt a családi mintád ennyi idősen? Mert az emberben az ismétlődő szituációk olyan gombokat nyomnak be, és olyan válaszreakciókat generálnak, amilyen mintáik már vannak. Ezeket felülírni csak tudatosan lehet.
2020. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!