Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos anyukák füllyukasztás,...

Lányos anyukák füllyukasztás, mikor, hol, hogyan?

Figyelt kérdés
Van már egy kisfiam, viszont hamarosan leányzó érkezik és érdekelnének tapasztalatok ki, mennyi idős korban, hol lyukasztatta ki a kislánya fülét?A családban és a baráti társaságunkban is csak kisfiús szülők vannak, így nem tudok kitől érdeklődni.Milyen fülbevalót érdemes venni?Gondolok itt anyagra, kapocs típusra stb.Köszönöm

#fülbevaló #Füllyulasztás
2020. jan. 3. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Ha majd ő kéri.
2020. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
2 kislányom van. Mindkettőnek akkor lesz ha ők kérik. Sokan már a kórházban megcsináltatják vagy az első 3 hétben.
2020. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Pár hónapig még változik a fül, tehát ha belöveted neki újszülött korában, nem biztos hogy a lyuk a helyén lesz, "vándorolni fog" ki tudja milyen lesz. Ezért lövetem majd be a kislányomnak jóval később, meg ha ő is akarja majd.
2020. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Úgy voltunk vele, mikor ő szeretné, 9 évesen kérte, akkor kapott.
2020. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
5 honaposan fogom most 3 honapos
2020. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

16 éves, nem akar még mind8g fülbevalót. Én 45 vagyok, anno újszülöttként kilyukasztottak a fülemet. Kisiskolás korom óta nem használok fülbevalót.

Nem kell kilyukasztani neki, csak majd ha kéri.

2020. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Mi a kórházban szúrattuk mindkettőnek, aranyat kaptak, elöl kapcsosat.
2020. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Másfél éves, nem sokára szeretnénk majd neki fülbevalót. Blomdahl fülbevalója lesz, őket házhoz is ki lehet hívni és csak jókat hallottam róluk eddig.
2020. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Blomdahlt kapott, házhoz jött a hölgy, olyan 5 hónapos volt a baba akkor. Kb 10.000 ft-ba került mindennel együtt.
2020. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Majd ha ő kéri.

Azt szokták mondani azért jobb még a kórházban hogy ne emlékezzen a fájdalomra, de ez egy bődületes hülyeség, mert egyáltalán nem vészes fájdalom, csak egy kis zsibbadást érez. Én 7 évesen kaptam, nem maradt meg traumaként az az "óriási fájdalom" 😂

2020. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!