Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mar a harmadik napja hogy...

Ez mar a harmadik napja hogy minden nap hanyok es gyenge vagyok, kb napi szinten 3 szor minimum hanytam. Mi a teendo?

Figyelt kérdés

terhessegi tesztet csinaltam, terhesseg kizarva.

mit csinal ilyen esetben az orvos?


2012. márc. 14. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Laborvizsgálat,utána esetleg hasi uh.

Diéta

2012. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vervetel nagyon szukseges?:(
2012. márc. 14. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Van most ilyen vírus. Diétázz, csak folyadékot fogyassz, vizet lassan kortyonként, vagy gyógyteát ízesítés nélkül (borsmenta). Ha vírus, akkor az orvos sem tud sokat tenni, vigyázni kell a kiszáradásra.
2012. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy ffital vagy, de a regi idokben volt ez szokas, amikor egy ffiatal felesegnek hanyingere volt, akkor mar boldogok voltak, mivel ugy gondoltak, hogy megerkezett az uj joveveny, a csaladtag, tehat allapotos a menyecske!

TEhat orvoshoz kell menned, mivel egy virus is okozhatja ezt, vagy pedig gyomorrontas, tehat a hanyasnak tobb oka lehet.

2012. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a terhesség ki van zárva, akkor vírus. A férjem most feküdt egy hétig vele, életerős ember, aki szinte soha nem volt beteg eddig. Annyit evett, mint egy nullásmodell, és kb. annyit hányt, mint egy prímabalerina. Három napig keményen lázas volt. A végén már nagyon aggódtam, de négy nap után megfordult a helyzet, és elkezdett lassan javulni.


Lázad nincs? Köhögés, orrfolyás?


Feküdj ágyba, igyál sok folyadékot, ha csak vizet, akkor azt, ha kihányod, akkor újra igyál! Esetleg próbálkozhatsz egy kis háztartási keksszel vagy pirítóssal, sós krumpival, de csak nagyon keveset először! Daedalon, ha nagyon háborog a gyomrod, és ha semmi sem javul, akkor nagyon gyorsan irány az orvos - ha kell, akkor mentővel vagy taxival - mert kiszáradhatsz.

2012. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kohogok de nem veszesen, es csak hoemelkedesem van , nincs lazam.

en nem szeretnek dokihoz menni :( foleg ha vervetel is lenne, a gyogyszert is kihanytam amit a fejfajasra vettem be

2012. márc. 14. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi. A legtöbb ember nem szeret dokihoz menni, én sem.

A férjem a háziorvoshoz ment el, semmiféle vérvétel nem volt, egyszerűen kiírta a melóból és hazaküldte. Lázcsillapítót kapott, mert ő lázas típus, és ennyi. A többit - úgymond - a Természet megoldja.


Menj el a házidokihoz, aztán majd meglátjátok, hogy mi legyen. És ne aggódj!

2012. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!