Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek a férje nem...

Van olyan, akinek a férje nem akart még gyereket de mégis lett?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadta végül? Változott e a véleménye?
2020. jan. 9. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Van. Nem orult. Nem valtozoitt a véleménye. Elváltak
2020. jan. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Barátnőmék. Nem változott, a gyerek születése előtt elváltak.
2020. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
van igen, elég sok nő behazudja, hogy védekezik, hogy magához láncoljon egy sikeres férfit
2020. jan. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Van. Rosszul fogadta, hiszen nem ezt beszéltük meg, így nyilvánvaló volt, hogy csak akkor marad, ha mindketten akarjuk.
2020. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Van. Mi akartunk babát és elsőre összejött,miután abbahagytam a fogamzásgátlót. Viszont,ő nem számított rá ilyen hamar,és úgy tűnt,nem örül. Sajnos elvetéltem....

Bánatomban a fejéhez is vagtam,h iztos azért,mert ő nem akarta még.

Nem sokkal ezután újból teherbe estem,akkor velem izgult már a tesztnél. Különösebb boldogságot akkor sem láttam rajta,de ő egyébként is nehezen mutatja ki az érzelmeit.

Azóta a fiunkkal elválaszthatatlanok😊

2020. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Inkább keress egy olyan férfit, aki szeretne. Ne akarj 'csapdába csalni' senkit, mert a kötelező gyerektartáson kívül le fog szarni.

Ja és persze ne legyél önző sem, a gyereknek rohadtul nem lesz jó ha az apja egész életében leszarja meg persze a tudat,hogy nem is akarta...

2020. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ki az az önzö ember,aki minden választ lepontozott? Olyan nincs, hogy csapdába csalni egy olyan embert,aki nem akar gyereket, pl azzal hogy 'szedek gyógyszert', de közben meg nem. Az a legönzőbb nő a világon, aki ilyet meg mer tenni. Nem egy rohadt cipőről vagy tengerimalacról van szó, ami 2 évet él, hanem egy gyerekről, aki iránt kötelességgel tartozol életed végéig. Ezt egy párnak kell eldöntenie és nem csa egy anyának. Ha ennyire nem kell a pasi, csak arra ,hogy felcsináljon,akkor inkább menjen az ilyen spermabankba, de ne tegye tönkre a férfi életét egy nem kívánt gyerekkel!
2020. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos van ilyen utolsó. Én egyetértek minden szavaddal. De a legnagyobb hiba sajnos a kommunikáció teljes hiánya. Sok nő a "majd akarok gyereket" részt úgy értelmezi, hogy úgyis akar majd a pasi és biztos nem hátrál ki. Míg a legtöbb pasi nem meri megmondani az igazat és persze gumit sem húz, mert majd vigyáz. Kettőn áll a vásár.
2020. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Biztos van olyan, aki titokban abbahagyja a tablettát meg kiszúrja a gumit, aztán "csoda történik". De azért ennél jóval gyakrabb, hogy a férfi "nem hitte volna", hogy a védekezés nélküliségből jé tényleg gyerek lesz, a nő meg "azt hitte" azért nem védekezik az ura, mert gyereket akar, hiszen hallgatás=beleegyezés. Szóval "jól" megbeszélték.

Off: A tengerimalac 8 évet él :)

2020. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon örültem neki.
2020. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!