Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem ismerjük ezt a gyereket...

Nem ismerjük ezt a gyereket mégis tapad hozzánk?

Figyelt kérdés

Van egy új család itt nálunk, nem olyan rég laknak itt. 4 gyerek költözött velük, és a legkisebb kettő állandóan a nyomunkban van ha lent vagyunk. Amikor pl pakolunk az autóba oda jönnek, megállnak az autó mellett és nézik mit pakolunk, kérdezősködnek mintha velünk lennének. Amikor meglátnak hogy lent vagyunk már jönnek elénk, és ez elég zavaró meg szerintem nem is normális. Vannak még itt családok, azok gyerek nem ilyenek. Kb 6 és 4 évesekről van szó.

Mit lehetne tenni? Megvárni míg kinövik?


2018. aug. 21. 07:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Miért szerinted mit lehet tenni? Nem csinálnak semmi rosszat lényegében. Majd elunják.
2018. aug. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Rosszat nem csinálnak, csak bámulnak hogy mit csinálunk, mit pakolunk. És annyira már nem is kicsik hogy ez normális legyen.
2018. aug. 21. 07:42
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem, miért zavarnak. Mit pakoltok, amit nem láthat egy 4 és egy 6 éves?
2018. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha a férjem dolgozni megy a szerszámokat, ha nagybevásárolunk ha nyaralunk, ezeknek mindegy. Megállnak a kocsi hátuljánál és néznek. Szerintem másnak is zavaró lenne.
2018. aug. 21. 07:47
 5/29 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem Csak kíváncsiak, nem rég élnek ott azt mondod lehet csak ismerkedni próbálnak a környezetükkel, és ebbe ilyenmód bele estél te is. Majd megunják.
2018. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Mit nem értetek ezen? Persze h zavaró! Kérdező, ha megállnak mögöttetek bámészkodni, akkor finoman hessegesd el őket. Vagy kérdezd meg, mit szeretnének. Ha semmit, akkor mondd h akkor viszont szeretnéd ha hagynának titeket pakolni. Ha azt mondják h de ők csak nézik, akkor erélyesebbek szólj rájuk h de te nem akarod h nézzenek. Konkrétan meg kell nekik mondani h tünés, ezek a korú gyerekek sokszor direkt idegesítenek másokat. Ekkor feszegetik a határaikat h kinél meddig mehetnek el.
2018. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Engem is zavarna. Ha nem mulik magatol, akkor mogorvan valaszolnek vissza nekik vagy egyaltalan nem is valaszolnek a kerdeseikre. Persze semmi rosszat nem mondanek nekik, tudom, hogy nem rosszbol csinaljak ezt egyes gyerekek, de engem meg zavar es kesz, egy ido utan muszaj csinalni valamit, mert teljesen a fejedre no az egesz.
2018. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7# én is ezt mondtam a férjemnek, de ő szerinte ha nem válaszolunk akkor bunkók vagyunk. Szerintem meg nem kell valaszolgatni meg leállni két ilyen korú gyerekkel. Ha valaszolgatunk, jó hogy újra és újra jönnek...

De komolyan, pakolunk ki a kocsiba, amikor fordulunk cuccért és nem vagyunk ott, eltűnnek, majd ha megint megyünk tele kézzel, megint jönnek bámészkodni...

2018. aug. 21. 08:09
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

Menjetek szépen haza!


Ezt kozlitek velük.

2018. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy ido utan semmi ertelme a gyerekeknek ezt a viselkedeset tamogatni. Nem illik a masik nyakara jarni es kesz. Nekik is meg kell ezt tanulni, nem olyan kicsik mar, hulyeseg asszisztalni egy ilyen tolakodo viselkedeshez. A gyerek is a visszajelzesekbol tanul, nekik is meg kell tanulniuk, hogy mit lehet es mit nem, ha mar a szuleik nem kepesek erre.
2018. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!