Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit tegyek?...

Mit javasoltok, mit tegyek? (Szülés utáni fogyás)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már túlsúlyosan kezdtem a terhességemet, és alatta még több kiló szökött fel, így az elhízott kategóriába kerültem. Nagyon megbántam, hogy nem tartottam diétát, mert a terhességi cukoreredményem jó lett és ezzel el is szaladt velem a ló. Még szülés után sem hagytam abba az össze-vissza evést.

Most viszont elhatároztam, hogy megálljt mondok a dolgoknak, de nagyon-nagyon nehéz és folyton kívánom az édességeket. Nem, nem elég a gyümölcs, hogy azzal helyettesítsem, és a falatnyi diabetikus termékek nem elégítik ki az édesség iránti vágyamat, és az sem, ha hetente engedek meg magamnak egy kicsit. Egyre szomorúbb leszek emiatt, el vagyok keseredve.

Aki ezzel küzdött, vagy ért hozzá adna pár jó tanácsot? Köszönöm!


2020. jan. 10. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt el kell határoznod, máshogy sajnos nem megy.

Kerüld a fehér lisztet, cukrot, cukros üdítőket, mozogj sokat. Főzéshet használj zsírszegényen termékeket és ügyelj a mennyiségre.

Egyébként megértem. Szülés óta durván kívánom az édességet. Borzasztó. De egy kevés nem megy, ezért inkább nem eszek ilyesmit

2020. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a párom miatt "kényszerültem" diétába.

Ugyanis cukros lett ,de diétával tudja tartani. Bár én Abszolút a vékony alkatok közé tartozom.

Első dolgom volt itthon kidobni mindent ami nem megengedett.

Az ember elsem hinné milyen kis apró dolgokban is mennyi cukor van elrejtve.

A megszokott joghurtunkat se ehette. Szóval kidobtam,majd az Abból már ehető változatot megvettem.

És mivel a párom is olyan édesszájú hogy csak na,igy diétás oldalak receptjeiből dolgozok,mert azt se tudtam mit tegyek.

A gyümölcs egyébként sem ajánlott diéta alatt sokszor,hisz nagyon magas a cukortartalmuk.

A diéta megkezdése óta pontos időbeosztásban eszik,így szinte mindig stabil a cukra.

Reggelire: általában tonhalkrémes kenyeret eszik 2-3 szelet uborkával,tojásrántotta,zabszelet zsírszegény juhtúróval,stb

Tízórai : joghurt,tejeskávé

Ebéd: rántott cukkini,főzelékek,levesek,rakott zöldségek,saláta hallal vagy csirkével

Uzsi: alma kekszel,müzliszelet

Vacsora: leves,lecsó,franciasaláta

Mivel az üdítőktől nehéz volt leszoknia így vettünk szódagépet,ahhoz lehet kapni különböző ízesítőket. De lehet készíteni limonádét,teát is cukormentes de normál verzióban.

2020. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Meg fognak kövezni ezért, de én ajánlom a biotech usa Fiber Komplex nevű készítményét. Élelmi rostokat és krómot tartalmaz, nagyon jó segítség pont az édesség utáni sóvárgás leküzdésére. Szoptatás alatt is nyugodtan lehet szedni, semmi "turbót" nem tartalmaz, se koffein, se l-karnitin se semmi ilyesmi.
2020. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!