Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás mellett milyen más...

Futás mellett milyen más edzést javasoltok a minél hatékonyabb fogyás érdekében?

Figyelt kérdés

Egy ideje már kardiózok rendesen, 2 naponta futok, fokozatosan növelve a távot és a tempót. A kezdeti izomlázak után már egyre kevésbé, vagy semennyire sem érzek fájdalmat a futások után. Elsősorban nem izmot szeretnék építeni, hanem zsírt veszíteni, hiszen van rajtam egy kb 10 kilónyi felesleg. Mit javasoltok, a két futás közti napon milyen edzést csináljak még, hogy még hatékonyabb legyek? Főleg valami itthon is végezhető érdekelne, de más is szóba jöhet. Biciklizzek vagy kezdjek el kondizni, esetleg felülések, fekvőtámaszok? Étkezésre természetesen figyelek, és néhány hét alatt már most érzek eredményt, ám félek, hogy mivel megszoktam már a futást, ez önmagában nem lesz elegendő. Nyilván, ha már kevés a zsír, az izmokat is szeretném gyűjtögetni :)

Egyébként fiú vagyok, 185 cm és 95 kg.



2019. júl. 16. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkepp a sulyzos edzest ajanlom mar most. Izmokat lehet gyűjtögetni fogyas kozben is. Igaz, hogy sulyemelessel nem sok kaloriat lehet elegetni, ez az intenzitastol is fugg.Viszont,ha nemi izmot magadra pakolsz nőni fog az alapanyagcsere szükségleted is, ami gyorsítja a fogyast, mivel az izom akkor is hasznal fel energiát amikor pihensz.
2019. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ugrálókötelezés
2019. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Étel: reggeli és vacsora müzli,ebéd lehet sok is


Mozgás:Szerintem szobabici és kézisúlyzó a mozgásforma

2019. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HIIT
2019. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!